Якщо театр починається з гардеробу, то коледж – з Дня відкритих дверей. Саме після цієї події більшість абітурієнтів приймають остаточне рішення: вступати чи ні в обраний вищий навчальний заклад. День відкритих дверей у Житомирському агротехнічному коледжі — це справжнє свято, адже ми завжди раді знайомству з майбутньою студентською молоддю України. У цей день, ми запрошуємо майбутніх абітурієнтів зазирнути вперед, побачити реальне студентське життя і уявити себе частиною великої коледжанської родини!

Багато школярів, які зараз обирають ВНЗ для продовження навчання, а також їхні батьки мали можливість ближче познайомитися з життям коледжу, його структурою та перспективними спеціальностями, що дасть можливість у майбутньому правильно вибрати професією. Отримані в Житомирському агротехнічному коледжі глибокі фахові знання дозволять нашим майбутнім студентам досягти успіху в житті!

6 квітня 2019 року коледж радо зустрічав гостей. Після привітальних слів директора коледжу Тимошенка Миколи Михайловича, майбутні абітурієнти прийняли участь у Web – конференції зі студентами коледжу, що проходять практику в провідному господарстві Німеччини, де почули про умови проживання та праці з перших вуст.

Гості мали можливість відвідати локації відділень за власним бажанням. Завітавши на автотрактородром, вони стали свідками проведення конкурсів «Найкращого механізатора» та «Найкращого газозварювальника». Їх зустріли студенти відділення «Агроінженерія» власноруч приготовленими стравами. Бажаючі могли під керівництвом інструктора спробувати керувати трактором чи автомобілем.

Представники відділення «Агрономія» ознайомили гостей із сучасними методами вирощування рослин, обрізки саду та поділилися перспективами навчання за даною спеціальністю.

Пройшовши алеєю Пам’яті, де посаджені дерева на честь видатних співробітників коледжу, гості завітали до відділення «Електрифікація та інформаційні системи». Захоплююча розповідь про перспективи професії супроводжувалась демонстрацією сучасного стенду робототроніки та вмінь та здібностей студентів на тренажерному полігоні. Охочі спробували себе в якості електромонтерів – верхолазів.

Економічне відділення зустріло майбутніх студентів віршами, цікавими сценками, та цукерками з сюрпризом, щоб викликати у майбутніх спеціалістів «солодкий присмак» професії.

Якість води та безпеку газових установок гості мали змогу оцінити на полігоні відділення «Будівництва та цивільної інженерії».

В ході екскурсії територією коледжу майбутні студенти мали можливість оглянути студентський гуртожиток, навчально-виробничу майстерню, де їм продемонстрували базу для здобуття робітничої професії.

На майданчику біля центрального корпусу проходив обласний етап Всеукраїнського конкурсу художньої самодіяльності «Софіївські зорі – 2019». На завершення свята директор коледжу підвів підсумки та привітав переможців конкурсів та змагань.

В умовах конкуренції та доволі складних перспектив діяльності ВНЗ Житомирський агротехнічний коледж популяризує свій бренд «Коледж з потужною матеріально-технічною базою, розлогим спектром сучасних спеціальностей, висококваліфікованим професорсько-викладацьким складом, амбітними цілями».

Підготував: Рубанець Д.О.