Студентські роки… Це незабутні, найщасливіші роки життя. Час, коли починаєш дорослішати, приймати самостійно певні рішення, замислюватися над своїм майбутнім.

На відділенні «Агрономія» особливий, урочистий день – випуск. У присутності своїх рідних та близьких, друзів та знайомих, адміністрації коледжу студенти отримують дипломи агронома-бакалавра, найпрестижнішої професії аграрної галузі. Ви завершили навчання у Житомирському агротехнічному коледжі, у розквіті весни прийшов до пристані корабель ваших мрій і бажань, а група А-41б у кількості 17 осіб відтепер уже стає окремою віхою, яка займає своє чільне місце в історії нашого навчальногозакладу.

Дозвольте щиро привітати вас з цією визначною подією. А втім, давайте уважніше поглянемо на ці обличчя, які помітно подорослішали, стали впевненішими в собі, серйозними, досить зворушливо ставляться до цього свята та по-особливому дивляться у майбутнє. Катерина Панасюк - відмінниця навчання, староста групи, Оксана Сушко - наша «зірочка», артистка ансамблю «Чарівність», спортсменка, активістка, Надія Дереженко, яка закінчила підготовку на військовій кафедрі, майбутній захисник України, Мирослава Черняєва, Таміла Яненко, Віталій Івашко, Андрій Пашковський – усі вони впевнено та наполегливо йшли до фінішу. І, як стверджують викладачі – це одна з кращих випускних груп у коледжі.

Із вітальним словом до студентів-випускників звернувся заступник директора з навчальної роботи Костянтин Вікторович Борак. Він побажав усім успіхів та натхнення у подальшому житті, професійного становлення, а також ніколи не забувати рідну Альма-матер, викладачів і наставників, які ділилися протягом усіх років навчання своїми знаннями та досвідом.

Без сумніву, коледж за ці чотири роки став для кожного з вас рідною домівкою, надійною пристанню, незабутнім «дітищем», де пройшли ваші найкращі юнацькі роки. Тут колись для вас відкрився новий світ, завирувало студентське життя - заняття, виховні години, концерти, зошити з конспектами, екзамени. Ви збагатилися знаннями – головною зброєю у житті, найміцнішим своїм скарбом, стали дипломованими спеціалістами, справжніми фахівцями найдревнішої та найнеобхіднішої професії на землі - агрономії. З'явилися нові враження, несподівані зустрічі, справжні друзі та приятелі. Дехто з вас навіть зустрів тут свою долю, одружився. Все тісно переплетено, до щему в душі миле і привітне, але так стрімко минає й змінюється.

І лише викладачі були й залишаються отим надійним острівцем знань, від якого завжди віяло теплом, спокоєм, мудрістю, людяністю, привітністю, довірою, випромінювалося вічне горіння, приязність, натхнення. Сіячі «доброго і вічного» робили все, щоб кожен студент успішно навчався, впевнено йшов до своєї мети, здобував професію.

І ось настало свято, якого немає в жодному календарі - День випуску. В ньому відчувається біль розлуки і світлі помисли, сум прощання і радість зустрічі з майбутнім. Двері відчинилися у доросле життя. Кожен обрав свою власну стежину, зробив вибір, який, звісно ж, матиме вплив на подальшу долю. Ми відчуваємо гордість за вас, тому що ви були студентами нашого навчального закладу, проявляли наполегливість, цілеспрямованість, здібність і талант, ви – наші учні«доброго і вічного» робили все, щоб кожен студент успішно навчався, впевнено йшов до своєї мети, здобував професію.

У різні куточки світу розведуть життєві дороги сьогоднішніх випускників. Та кожен з вас ще не раз подумки повернеться до нашої Альма-матер. Спогади про перший іспит, студентське кохання, захист курсових робіт досить часто будуть зринати у пам'яті. Адже саме у стінах коледжу гартувалася воля до перемоги над собою, удосконалювалося вміння мислити й аналізувати, радіти сходу сонця і милуватися надвечірніми стожарами.

То ж бажаємо випускникам мужньо дивитися в очі усім випробуванням долі. Нехай ваші помисли і справи завжди будуть чистими і добрими, а удача не полишає вас. Ми певні, що ті роки, які ви провели в Житомирському агротехнічному коледжі, залишаться у вашій пам’яті на все життя. Щастя вам та натхнення на довгі роки!

Н. М. Лайчук,

куратор групи