Цього року український народ відзначає 74-ту річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. З душевним трепетом, великою шаною та повагою до ветеранів війни готувались до свята Великої Перемоги і ми, студентсько – педагогічний колектив коледжу. Традиційно, у кожній навчальній групі у перші дні травня були проведені виховні заходи та зустрічі з ветеранами війни. Ми зустрілися з дорогими для нас людьми – ветеранами, які стали легендами не тільки навчального закладу, а й нашого краю – Бойком С.Г., випускникником технікуму 1948р., учасником операції «Багратіон», Героєм Соціалістичної Праці та Вольницьким М.Ф., викладачем технікуму, ветераном праці, учасником бойових дій, який пройшов усю війну з 1941 по 1945 роки.

Студенти груп А-21, А-12 (куратори Шваб І.М., Немерицька Л.В.) провели урок Мужності, на який завітав ветеран війни Карпенко Павло Прокопович. Сивочолий ветеран поділився зі студентською молоддю своїми спогадами про ті далекі героїчні події, а також наполегливо попросив бути справжніми патріотами своєї Батьківщини. Студенти читали патріотичні вірші, а учасники народного вокального ансамблю «Чарівність» подарували усім присутнім незабутні пісні тієї воєнної пори.

Також ми відвідали пам’ятні місця міста, пов’язані з подіями тієї кровопролитної війни та долучились до упорядкування могил та пам’ятників загиблих у Другій світовій війні.

Шваб І.М.