«Волейбол»

       16-18 квітня Мирогощанський аграрний коледж гостинно прийняв учасників зональних Всеукраїнських змагань з волейболу серед ВНЗ І-ІІ р.а. Змагалися 5 чоловічих та 4 жіночих команди за право представляти свої навчальні заклади у фінальних змаганнях в м. Вознесенськ Миколаївської області. Команда жінок змагалися за коловою системою, а чоловіки були поділені на 2 підгрупи.

      Збірна жіноча команда коледжу в першій зустрічі зустрілася з командою Рівненського аграрного коледжу, яка вже 5 років поспіль є переможцем Всеукраїнських змагань. Наші дівчата не знітились, показали характер та всю майстерність, але нажаль суперник був сильніший. Тож нашим дівчаткам була надана можливість поборотися за ІІІ місце з Горохівським коледжем. Була дуже рівна гра, м’яч в м’яч; команда суперників трохи досвідченіша, тож ми – четверті. Але наші дівчата набрались досвіду виступів на Всеукраїнському рівні. Команда юнаків продемонструвала також гідну, зрілу гру. Перемігши господарів у двох партіях з розрахунком 25:14 вийшли у фінал, у якому на хлопців чекав принциповий суперник з м. Камянець-Подільський. Цю команду представляли 3 гравці вищої та першої ліг першості України. Гра була вперта, ніхто із суперників не мав бажання програвати, але досвід допоміг команді здобути перемогу, тож ми – другі. Кращими гравцями були: Данчук Дмитро, Гаврилюк Денис, Мельник Олександр.

«Футбол».

      З 25 квітня по 26 квітня 2019 р. на спортивній базі Житомирського агротехнічного коледжу було проведено обласні змагання з міні футболу серед юнаків ВНЗ І-ІІ р.а. Дев’ять команд було поділено на три підгрупи. Переможці груп: ЖАТК, Малинський лісотехнічний коледж та коледж ЖТК, сперечались за перемогу в турнірі. Всі команди досить рівні. Для перемоги необхідно було докласти максимум зусиль, продемонструвати майстерність та спортивний характер.

      Першими на майданчик вийшли команди Малинського та ЖТК. Гра була дуже впертою, але спортивна вдача була більше прихильнішою до команди Житомирського технологічного коледжу, результат 1:0 на користь технологів. В наступній зустрічі команда нашого коледжу зустрілась з командою технологічного коледжу та перемогла з рахунком 1:0. Доля першого місця вирішувалась в матчі команди ЖАТК та Малинського лісотехнічного коледжу. На полі була чоловіча боротьба, про засвідчує рахунок - 6:0 на користь нашого коледжу. Отож, наші юнаки вибороли почесне І місце. Вітаємо наших футболістів з перемогою та бажаємо успіхів на Всеукраїнських змаганнях!

 

«Баскетбол».

       27-28 березня 2019 р. у Житомирському технологічному коледжі проводилися обласні змагання з баскетболу (юнаки) серед ВНЗ І-ІІ р.а. Перемігши всіх суперників в підгрупі, наші юнаки дійшли до фіналу. Найпринциповішою грою в групі був матч з сильним суперником – Бердичівським промисловим економіко-правовим коледжем. Наші юнаки в першій частині поступались суперникам 10 очками, але згортувались та вирвали перемогу 32:28. В фіналі на збірну коледжу чекав дуже сильний суперник, команда Житомирського технологічного коледжу. На майданчику почалась вперта боротьба, сильнішими виявились наші суперники 52:41.

     Бажаємо нашим спортсменам не зупинятися на досягнутих результатах, йти далі до нових спортивних звершень!

 

Підготували: Можарівський Р.В., Гаврилюк В.М.