На базі Житомирського агротехнічного коледжу було проведено обласне методичне об’єднання керівників фізичного виховання. На семінар до нашого навчального закладу прибуло дванадцять керівників з м.Житомира, Бердичева, Малина, Новограда-Волинського. У методичному кабінеті голова об’єднання керівників Гринчук О.М. розповів про плани подальшого спортивного життя. Він наголосив, що Житомирський агротехнічний коледж має великий досвід у проведенні різних спортивних масових заходів і цей досвід необхідно переймати іншим навчальним закладам.

Керівник фізичного виховання коледжу Можарівський Р.В. продемонстрував відеофільм та розповів про спортивно-масові заходи, які проводяться на спортивній базі коледжу. Заступник директора з навчально-методичної роботи Можарівська І.М. - про організацію та методичне забезпечення навчальної та спортивно-масової роботи, а також наголосила на спортивних досягненнях збірних команд на Всеукраїнських змаганнях.

Затим перейшли до спортивних змагань. Викладач Гаврилюк В.М. провів спортивно-масовий захід «Веселі старти» між студентами груп Аі-12 та Аі-13. Керівники фізичного виховання були приємно вражені спортивним інвентарем, який використовувався під час конкурсів, емоціями дітей та їх самовіддачею. Особливо сподобалися проведені естафети на ходулях, «тонелі», естафета з коромислами та овочами.

Під час обговорення керівники схвально висловлювалися про високий рівень організації та матеріальне забезпечення спортивних змагань.

Голова методичного об’єднання побажав наснаги, спортивного азарту та подальших успіхів у виступах та змаганнях різних рівнів, а також удосконалення методики проведення позааудиторних заходів у коледжі.

Підготував В.М.Гаврилюк

Фото В. Мурашевський