28-29 травня спортивний комплекс «ФОК» гостинно приймав учасників зональних Всеукраїнських змагань серед навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації з міні-футболу. До нас завітали команди Горохова (Волинська область), Мирогощі та м.Рівне (Рівненська обл.), м.Немирів (Вінницька обл.) та команда Житомирського агротехнічного коледжу.

Команди за жеребом були поділені на дві підгрупи. Турнір відкривали футболісти м.Рівне та Горохова. Спортсмени з Рівного здобули досить легку перемогу з рахунком 3:0. Представники нашого коледжу зустрілися з командою Мирогощанського аграрного коледжу. Наші хлопці здобули перемогу з рахунком 3:0. Команда з м.Немирів, показавши зрілу гру, досить впевнено перемагає рівненчан та команду Горохова та посідає І місце у підгрупі. Отож, ІІІ-ІV місце розіграли між собою команди Рівного та Мирогощі, відбулося Рівненське дербі.

На майданчику точилася дуже вперта боротьба між принциповими суперниками, але як команди не намагалися перемогти в основний час, гра закінчилася нічийним рахунком. Переможця визначили післяматчові пенальті, які впевненіше виконали спортсмени з м.Рівне. Отож, рівненчани посіли ІІІ місце.

Окрасою турніру стала гра за перше місце між командою Немиріва та ЖАТК. Наші гравці мали перевагу впродовж усього матчу і в першому таймі вийшли вперед 1:0. Але за три хвилини до кінця матчу хлопці з Немиріва провели одну з нечисельних атак та зрівняли рахунок 1:1. То ж знову переможця визначили післяматчові пенальті. Більш вдало пенальті пробили наші хлопці і як результат – перше місце у зональних змаганнях та путівка на фінал Всеукраїнських спортивних ігор.

Вітаємо з перемогою та бажаємо успіхів у фінальних змаганнях.