У коледжі з нагоди Дня захисту дітей студенти-першокурсники зібралися на святкову лінійку та взяли участь у квесті «Ми – діти України».

До речі, день захисту дітей вже багато років відзначається на всій планеті. Турбуючись про долю дітей усього світу, у листопаді 1949 р. у столиці Франції Парижі рішенням конгресу Міжнародної демократичної федерації жінок і було засноване це міжнародне свято – День захисту дітей, яке відзначається 1 червня.

І ось сьогодні – це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

Наші студенти не могли залишитися байдужими, нагадали про себе у квесті «Ми – діти України». П’ять команд з кожного відділення активно пройшли всі дистанції, показали свої знання, ерудицію, вміння виходити зі складних ситуацій та надавати першу невідкладну допомогу.

Перемогу у квесті виборола команда групи А-11 відділення «Агрономія». Всі учасники змагань нагороджені грамотами та солодкими подарунками від студпрофкому.

Миру і злагоди кожній дитині, кожній родині. Наснаги і мудрості усім батькам і педагогам, серця яких сповнені любові до дітей.

І.М.Шваб, соціальний педагог

Фото В. Мурашевський