В Житомирському гідропарку 8 червня 2019 року стартували змагання з веслування на драгонботах під назвою «Teteriv Dragon». Подібні змагання на човнах-драконах у місті проходять вже всьоме, однак вперше під такою назвою. У змаганні взяли участь 8 команд, серед них: навчальні заклади, збірні команди з любителів, представники місцевих компаній та самоврядування. Учасники змагалися на дистанціях у 200 та 500 метрів.

Склад команди Житомирського агротехколеджу – абсолютні новачки у цій справі. Студенти відгукнулися на оголошення і тренувалися після навчальних занять тричі на тиждень. Їх суперники – працівники міської ради і студенти з медичного інституту, представники житомирських підприємств.

Загалом у дистанціях на 200 та 500 метрів зійшлося 8 корпоративних, аматорських та професійних команд, які пройшли відбіркові та фінальні запливи на трьох човнах за умовами попереднього жеребкування. В дистанції на 200 метрів наша команда посіла другу сходинку, на 500 четверту. За підсумками змагань команда посіла третє місце з восьми команд.

Один з організаторів змагань, і за сумісництвом тренер Дмитро Мороз, зазначив, що «TeterivDragon» – це не просто фестиваль, а відповідальні змагання. Команди змагаються за першість, а найсильніші учасники підсилять команду області на Чемпіонаті країни. Успіхи попередніх років вселяють віру в команду, а поразки інших – стимулюють бути кращими за суперників.

«Веслування на човнах «Дракон» – неолімпійський вид спорту, який офіційно визнаний в Україні. Житомиру пощастило, бо у нас хороше розташування і є усі умови, щоб займатися і розвивати цей вид спорту. Ми бачимо, що є інтерес, підтримка, а головне – є перспективи і результати. У веслуванні задіяні усі групи м’язів – від рук і спини та до ніг і стопи. Таким чином, можна тренуватися просто заради гарної спортивної форми і самопочуття. Усі учасники нашої команди вже підходили з проханням відвідувати тренування й надалі. Тренери давали певні настанови і рекомендації до яких варто дослухатися учасникам і командам, аби все вдалося. В команді зібралися учасники за власним бажанням які перш за все прагнуть активно та корисно провести час.

Приєднуйтесь до цього прекрасного виду спорту! Бажаємо вдалих виступів на нових стартах сезону.

Підготував: Подкур В.О.

Фото: Мурашевський В. М.