Багато людей навіть не здогадуються на скільки цікавий і складний спорт. Всі звикли, що це просте розвага на природі або на задньому дворі будинку. На аматорському рівні дійсно досить просто намагатися утримати м'яч чи волан, а ось нашим викладачам, щоб перемогти, доводилось проявляти хитрість, гнучкість, витривалість, ідеальну координацію, незвичайну силу і спритність, вміння розвивати велику швидкість і проводити стрімкі атаки протягом досить тривалого періоду часу.

Команда з Житомирського агротехнічного коледжу проявила неабияку сміливість, приймаючи вперше участь у «Спартакіаді здоров'я серед науково-педагогічних працівників аграрних закладів вищої освіти» на базі Подільського державного аграрно-технічного університету та Харківської державної зооветеринарної академії.

Змагалися в таких видах спорту як волейбол , настільний теніс, футбол та бандминтон.За результатами змагань волейболу- 2 місце - Житомирський агротехнічний коледж.За результатами змагань настільного тенісу показав свою майстерність викладач Дзьома А. Завзята команда по футболу не програла жодної гри, та через травму одного з гравців була знята із змагань. Окреме слово про наших волейболістів. Найдовша волейбольна партія була зіграна 48 хвилин і закінчилася з рахунком 29:27. Кожен учасник на ігровому полі перевершив сам себе у боротьбі із професіоналами.

Почуття дружби, співчуття, радіти спільним результатам – все це слугувало нам девізом. І, вкотре, ми зрозуміли, що Житомирський агротехнічний коледж – це міцна, дружня Сім’я!

Викладачі коледжу – Добранський С.С. та Сологуб М.В.