Двадцять один рік Україною крокує зліт студентських лідерів аграрної освіти, який об`єднує відмінників навчання та лідерів студентського самоврядування аграрних закладів вищої освіти з усіх куточків нашої держави.

З метою сприяння підтримки талановитої та обдарованої молоді, її самореалізації та утвердження особистості у сучасному суспільстві ДУ «Науково-методичний центр забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта» за підтримки Міністерства освіти і науки України провів ХХІ зліт студентських лідерів аграрної освіти.

Цього року базовим закладом зльоту став Харківський національний аграрний університет ім. В. В. Докучаєва, що вже приймав VI зліт. У період з 29 по 31 травня 2019 р. до університету завітали 160 делегатів із 22 закладів вищої освіти.

Учасником зльоту студентських лідерів від Житомирського агротехнічного коледжу була студентка 3 курсу економічного відділення іменний стипендіат та відмінник навчання Анна Шерстобоєва.

Програмою заходу було передбачено проведення різноманітних акцій, засідань дискусійних клубів, дебатів, екскурсій містом, безліч лекцій на різні теми. У рамках зльоту також відбувся фінал агрополітичних дебатів, конкурсу «Стратегічний розвиток аграрного сектору», організаторами якого були представники німецько-українського агрополітичного діалогу, та концерт переможців обласного етапу Всеукраїнського фестивалю «Софіївські зорі».

ХХI зліт студентських лідерів аграрної освіти дав можливість студентам обмінятися досвідом, обговорити дискусійні питання сьогодення, отримати нові знання та корисні поради від експертів не лише з України, а й з Європейського Союзу, розвинути свої навички лідера, ближче познайомитися та знайти нових друзів.