В останній день літа, 31 серпня, на човновій станції у житомирському гідропарку стартував фестиваль з веслування на човнах «Дракон». Змагалися чотирнадцять команд, серед яких представники місцевих організацій, підприємств та навчальних закладів, а також долучилися дві корпоративні команди інших областей. Дистанції для учасників незмінні – 200 м та 400 м. Найцінніша нагорода фестивалю – кубок, який кожного року переходить від однієї команди переможців до іншої.

 

       Загалом у дистанціях на 200 та 400 метрів зійшлося 10 дорослих корпоративних, аматорських та професійних команд, які пройшли відбіркові та фінальні запливи на трьох човнах за умовами попереднього жеребкування. У дистанції на 200 метрів наша команда посіла першу сходинку, на 400 —третю. За підсумками змагань команда агротехнічного коледжу посіла третє місце з 10 команд, серед яких команди з міста Києва і Черкас.

 

 

       Усі спортсмени нашої команди продовжують тренування й надалі. У команді зібралися учасники, які прагнуть досягти високих результатів, оскільки в цьому сезоні на них чекають ще два запливи на всеукраїнському рівні у місті Києві. Успіхи цих змагань вселяють віру в команду, стимулюють бути кращими за суперників. Бажаємо вдалих виступів в наступних стартах сезону!