У Житомирському агротехнічному коледжі нове поповнення – 550 вчорашніх абітурієнтів стали студентами нашого навчального закладу. Що важливо – прийшли вони сюди, у своїй більшості - з величезним бажанням на настирністю, з переконливими аргументами та подоланням різних прохідних балів. Це справді досить приємний і приголомшливий факт, який неабияк тішить та додає снаги, адже кількість бажаючих здобувати технічні спеціальності з кожним роком лише зростає. Причому зростає суттєво, у геометричній прогресії, майже на 200 осіб у порівнянні з минулим роком. І Житомирський агротехнічний коледж знову тримає пальму першості.

На вашу честь, дорогі першокурсники, не лише море усмішок, квітів навколо, а й урочиста лінійка, присвячена Дню Знань і початку нового навчального року. Це ваш старт у нове життя, яке вам обов’язково запам’ятається, подарує чимало приємних емоцій і відчуттів, допоможе стати самостійними, дорослими людьми. Дерзайте, сміливіше відчиняйте двері коледжу, тепер це ваша Країна Знань, це ваші захоплення і сподівання, це ваша альта-матер!

До того ж, вам є на кого рівнятися, є з кого брати приклад. Ось вони кращі студенти коледжу – іменний стипендіат героїв Небесної Сотні Артем Хватов, старости груп Галина Федорчук, Володимир Борисенко, відмінники навчання Ірина Пузивікова та Аліна Талько, яким надано право підняти Державний прапор України, як символ нашої свободи і незалежності. Прекрасна, гарна молодь у нас росте і ми певні, що вони, як і наші першокурсники, ці нові обличчя хлопців і дівчат, у майбутньому впишуть свої рядки чи навіть сторінки у славну біографію Житомирського агротехнічного коледжу.

У нас також працюють справжі легенди, ветерани освітянської ниви, люди високого штибу, до яких у нашому колективі особлива шана і повага. Це Володимир Онисимович Кочубей, який віддав цьому навчальному закладу вже 50 років свого невгамовного трудового життя; викладач вищої категорії, заслужений вчитель України, справжній, вимогливий педагог Галина Данилівна Шкатула; кандидат технічний наук, доцент, який має близько 600 наукових праць Анатолій Станіславович Лімонт. За особливі заслуги і багаторічну сумлінну працю їм вручено почесні нагороди – медаль «Гордість коледжу». І це не весь перелік, бо до цієї когорти доєдналася і ще одна неординарна особистість – наш випускник (1988р.), а нині голова Довбишської об’єднаної територіальної громади Юрій Григорович Домашин, який завітав до нас на свято першого дзвоника.

І нарешті - до привітального слова запрошується директор коледжу Микола Михайлович Тимошенко, заслужений працівник освіти України, кандидат економічних наук, керівник і господар нашого навчального закладу. Він по-родинному тепло й щиро привітав нове поповнення, усіх присутніх зі святом – Днем Знань. Принагідно ще раз нагадав, що безтурботна літня пора вже позаду і ось він – осінній марафон нового навчального року стартував. З вірою і надією, що цей старт стане успішним і якісним для нашого педагогічного колективу, адміністрації, усіх «коледжан». І, звісно ж, щоб усі були задоволені собою, радісні та усміхнені, упевнені в завтрашньому дні та готові до нових звершень та випробувань.

Отож, навчальний рік стартував. Бажаємо усім мудрості, терпіння і снаги. Нехай щастить, зі святом!

Галина Маркова,

В’ячеслав Мурашевський (фото)