Швидкоплинним птахом промайнуло літо і знову вересень постукав у двері Житомирського агротехнічного коледжу. А разом з ним і нова хвиля першокурсників, нашого молодого поповнення. Вони не лише зайняли аудиторії своїх відділень, де їх навчатимуть, а й пройшли ритуал поселення у свою другу домівку – гуртожиток.

І ось він настав, цей особливий день для майбутніх механіків – відтепер у їхньому розпорядженні гуртожиток №5, головна їхня фортеця. Але, виявляється, не все так просто, бо перш ніж потрапити до цієї фортеці, власне, своєї кімнати на тому чи іншому поверсі, слід пройти суворий, традиційний обряд. Обряд зі всіма вимогами і атрибутами - посвята у механіки.

Лунає музика і під звуки фанфар студенти-першокурсники по групах шикуються біля гуртожитку. Ведучий Артем Хватав розпочинає свято, де відразу налаштовує хлопців, що на них чекають певні випробування. Йому допомагають особливі помічники - шеф-кухар гуртожитку «Бодя», фізорг Петро Петрович та сам «владика» коледжу – отець Віталій.

І пішло-поїхало, тут не лише потрібно швидко зорієнтуватися, що й до чого, а й встигнути «посповідатися», причаститися кавою та скоштувати козацької каші. А затим ще й показати свою богатирську силу - зрушити з місця… ні, не шафу із стільцями, а справжній трактор.

І все це хлопцям з успіхом вдалося, емоції ну просто зашкалювали. Захід пройшов зі студентським запалом - весело і цікаво.

Л.А.Іванцова,

вихователь гуртожитку.