З метою практичного ознайомлення студентів з новинками сучасної техніки для сільськогосподарської галузі, 17 вересня викладачем Поліщуком О.С. було організовано виїзне практичне заняття для студентів групи Аі-34 на територію Житомирського торгового представництва Техноторг.

Керівник представництва, що спеціалізується на продажі та обслуговуванні сільськогосподарської техніки передових світових виробників із Німеччини, США, Канади, Франції та ін., Валентин Журавський ознайомив студентів з питаннями щодо особливостей агрегатування тракторів з різними модифікаціями сільськогосподарських машин та агрегатів. Студенти, в свою чергу, отримали можливість ближче ознайомитися з даною технікою та її налаштуваннями.

Забезпечуючи живе спілкування та наочне сприйняття отриманої інформації, практичні заняття на базі сільськогосподарських підприємств мають неоціненно важливе значення для підготовки студентів. А тому маємо сподівання, що подібні заходи й надалі залишатимуться невід’ємною складовою навчального процесу.