День кар’єри «Озвуч талант громаді» відбувся 19 вересня на території Житомирського міського центру зайнятості з нагоди урочистого відкриття нового приміщення. Проводився він з метою підвищення інтересу до пізнання світу професій, зокрема їх важливості у різних видах професійної діяльності.

Учасниками заходу стали майже 400 житомирян, здебільшого учнів закладів загальної середньої освіти, які розміщені в мікрорайоні Польової. Тематичні локації представили вісім навчальних закладів Житомира, серед яких і Житомирський агротехнічний коледж. Наші студенти розповідали про ступеневу освіту в коледжі, спеціальності, яких тут навчають, престижності та затребуваності їх на ринку праці, роздавали рекламні матеріали.

Також свої таланти міській громаді презентували майстрині в найрізноманітніших напрямках: виготовлення виробів картин з шерсті, декор одягу, виготовлення прикрас, вишивка стрічками, пошиття сумок в стилі Печворк, петриківський розпис. Окрім того, учасників запрошували на майстер-класи з лозоплетіння, вишивання, виготовлення іграшок.

Школярі створювали колаж «Місто моєї мрії» та озвучували свої таланти, розміщуючи зірочки на символічно космічному для Житомира небі. Профконсультанти переконували учасників, що кожен є особливим, адже має свої унікальні здібності, вміння і талант.

Наразі подібні заходи активно проводяться на територіях об’єднаних територіальних громад Житомирщини. Зокрема, 17 вересня День кар’єри відбувся у с.Станишівка, де теж проводилися майстер-класи, комп’ютерне профорієнтаційне тестування майбутніх абітурієнтів та презентація професій роботодавців.

Ми бажаємо усім знайти свою улюблену професію, цінувати себе, бути впевненими та наполегливими, мати силу та мотивацію для реалізації своїх планів та мрій.

Галина Молчанова,

В’ячеслав Мурашевський (фото)