Ці дні у Житомирському агротехнічному коледжі – по-особливому урочисті й святкові. Адже своє професійне свято відзначають учителі – представники дуже відданої, відповідальної та важливої професії на землі. Немає завдання більш благородного, ніж давати дітям знання, сіяти в їхні душі зерна розумного, доброго, вічного, готувати їх до життя в суспільстві.

На урочистості з нагоди професійного свята до актової зали прибули директор коледжу Микола Михайлович Тимошенко, голова профспілкового комітету Ірина Андріївна Оліфір ну і, звісно ж, вдячні студенти з букетами червоних троянд. Вони щиро привітали з Днем учителя весь науково-педагогічний склад нашого навчального закладу. І в цей золотий осінній день побажали завжди залишатися на тій педагогічної вершині, якої ви досягли, і вище якої не буває.

Учитель у всі часи був зразком для наслідування, зразком інтелігентності, високих моральних якостей. У цей чудовий день від усього серця зичимо вам доброго здоров'я, сімейного благополуччя, щастя та успіхів у всіх справах і починаннях. Щира подяка вам за ваш життєвий вибір, за ваш талант, за вашу працю, за ваші надбання, які ви гідно передаєте юному поколінню.

Також у цей день приймала вітання з нагоди ювілейного дня народження Наталія Людиславівна Мірошниченко, яку віншували усім колективом. І вже традиційно було вручено найвищі нагороди ЖАТК – «Гордість коледжу» нашим ветеранам, які віддали навчальному закладу понад 40 років свого трудового життя. Їх удостоїлися дві прекрасні жінки - Марія Марківна Лебідь та Марія Панасівна Прищепа.

Зі святом Вас, дорогі вчителі. Вашу значимість у сучасному світі неможливо переоцінити!

Прес-служба коледжу,

В’ячеслав Мурашевський (фото)