У Житомирському агротехнічному коледжі відбулася зустріч адміністрації та студентів ІІІ курсів відділень «Агрономія» і «Агроінженерія» з представниками асоціації фермерів федеральної землі Гессен (Німеччина). Серед учасників – її голова Петер Георгян та власники провідних підприємств цієї асоціації Петер Ліпп і Франк Райтс.

Директор ЖАТК Тимошенко М.М. представив наш навчальний заклад, який має уже свою 90-річну історію та у рейтингу перебуває серед кращих аграрних вузів України, розповів про основні напрямки навчального процесу сільськогосподарської галузі, спеціальності, яких у нас навчають, спортивно-оздоровчу роботу. Також окреслив можливості та перспективи матеріально-технічної бази коледжу, подальшої євроінтеграції в освітньому процесі. У сучасних умовах студенти мають можливість поєднувати навчання з практикою - вони працюють на дослідному полі, доглядають за садом, проводять відкриті заняття на колекційному розсаднику. Власне, впродовж усього періоду навчання наполегливо вивчають та удосконалюють агрономічне «ремесло».

У свою чергу зарубіжні гості презентували програму практичних стажувань за кордоном, де теж можна отримати хороший досвід за своєю спеціальністю – агрономія. Відразу скажемо, запропонована програма досить насичена та розрахована на 10-12 тижнів, тобто – до трьох місяців. Нарахування зарплати студентам можливе за двома системами: погодинна за умови виконання норми збору овочів чи ягідних культур, або акордна система, яка передбачає оплату за кілограм зібраної продукції. Заробіток студента, як запевняють роботодавці, залежать від нього самого, його мотивації, працездатності, дисциплінованості та культури поведінки.

Основне завдання – це збір з полів сільськогосподарських культур, які вирощуються в Німеччині: спаржа, полуниця, цукровий буряк тощо. Також можливі різноманітні роботи по зачистці поля від систем зрошування або ж робота на прийомі та зважуванні продукції – що теж не так складно. Певні преференції чекають на тих, хто має посвідчення водія на керування трактором і навички з роботою сільськогосподарської техніки – це дасть можливість попрацювати за однією з робітничих спеціальностей.

Тепер щодо умов праці та проживання. Робочий день залежить від погоди та інтенсивності дозрівання врожаю на полі. У середньому він триває 8 робочих годин на день та однією годиною перерви на обід і шість днів на тиждень. В пікові періоди, тобто перед святами або в час максимального дозрівання – робочий день може тривати і довше. Студенти забезпечені 3-разовим харчуванням та підвозом на роботу і з роботи.

Проживають студенти на території підприємства або поряд з ним, житлом забезпечує роботодавець. Здебільшого це кімнати на 4-6 осіб, де є усі необхідні умови та зручності. Вартість проживання складає до 10 євро на добу та вираховується із зарплати. До речі, великим плюсом буде знання розмовної німецької мови - це дасть можливість більш ширшої комунікації з фермером, бригадиром та здійсненні екскурсій чи прогулянок.

Відгуки про ці фермерські господарства досить непогані. Наразі, щоби з гарними враженнями залишилися і наші гості, їх у фітобудинку коледжу студенти відділення «Агрономія» пригостили медом та трав’яними чаями власного виготовлення, чим досить потішили та розрадили іноземних фермерів. Отож, домовленості досягнуто, є сподівання, що ця співпраця надовго й всерйоз. Відтак, на працьовитих та витривалих студентів коледжу, які знають, що таке робота в полі і не бояться фізичного навантаження, чекають на практичному стажуванні у Німеччині.

Інеса Лазаренко, куратор проекту,

Галина Маркова, влас.кор.,

В’ячеслав Мурашевський (фото)