До уваги першокурсників!

У бібліотеці нашого навчального закладу Ви маєте змогу користуватися електронними версіями підручників з усіх загальноосвітніх дисциплін.

 

Підйомно-транспортні машини

Деталі машин

Деталі машин. Практиум та дипломне проектування

Ремонт машин та обладнання

Ремонт машин. Дипломне проектування

Матеріали п'ятої Житомирскої обласної історико-краєзнавчої конференції м. Житомир 13 квітня 2019 року

Історія ветеринарної медицини як науки в Україні

Вісник ЖАТК №1, 2019

Більш детальну інформацію можете отримати в бібліотеці ЖАТК

 

 

КРАЩІ ОТРИМАЛИ НАГОРОДИ

14 січня 2019 р. в головному офісі компанії АдгоСепегайоп проходило нагородження фіналістів IV Всеукраїнського конкурсу «Краща аграрна практика - 2018». Всеукраїнський конкурс «Краща аграрна практика» проводиться вже вчетверте. 2018 року до редакції надійшло 125 відеозаявок з 35 аграрних закладів освіти. Конкурс підтримали також компанії РгопеЫА та «КВС-УКРАЇНА», асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ) та ДУ «НМЦ «Агроосвіта». Головним парт­нером конкурсу у 2018 році стала компанія АдгЛаЬ. продовження...


 

 

11 грудня цього року в читальній залі коледжу відбувся літературний вечір, присвячений 140-річчю з дня народження Олександра Олеся (Олександра Івановича Кандиби) – лірика від Бога, поета поезії серця, а також громадянина, патріота України, котрий і на чужині залишався вірним сином рідного краю.

В Україні щороку на честь проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини проводиться Всеукраїнський тиждень права.

Тиждень права пройшов цікаво, змістовно, а головне, засвідчив небайдужість нашої молоді до питань правової обізнаності, формування правової свідомості і правомірної поведінки.

Колектив бібліотеки Житомирського агротехнічного коледжу висловлює щиру подяку за передані до бібліотечного фонду видання. Подарована література є невід’ємним джерелом поповнення бібліотечної колекції та неоціненною допомогою для забезпечення навчального процесу та науково-педагогічної діяльності коледжу. Особлива подяка: кафедрі «Агроінженерії», «Агрономії і лісового господарства».

Щиро вдячні за книги, які подарували викладачі коледжа:

• Борак Констянтин Вікторович

• Залевський Роман Антонович

• Левченко Валерій Борисович