м. Житомир, вул. Покровська, 96

Навчальних закладів чимало, на якому ж зупинити свій вибір? Обирай без вагань – справжнє молодіжне студентське містечко, наш мальовничий куточок мікрорайону Крошня (колишній маєток графа Аршиневського) – Житомирський агротехнічний коледж. Саме він є центром освіти, науки та культури в регіоні, входить до першої п’ятірки найкращих вищих навчальних закладів України аграрного профілю, із вагомими здобутками, стрімко наближається до свого 100-річного ювілею.

Хочеш отримати вищу освіту? Тоді тобі до нас. Коледж готує фахівців для всіх галузей народного господарства – за освітнім ступенем бакалавра, молодшого бакалавра, фахового молодшого бакалавра. Тут готують агрономів, фермерів, інженерів, програмістів, економістів, працівників електроенергетики, водо-газопостачання, лісового господарства. До того ж – ти можеш здобути робітничу спеціальність, проходити виробничу практику на провідних підприємствах України, стажуватися за кордоном. Здобувачі вищої освіти мають можливість проходити військову кафедру та по закінченні коледжу отримати офіцерське звання.

Наш навчальний заклад, де зазвичай вирує життя близько 2 тисяч студентів, має свою біографію, свої традиції, свою особливу ауру. Впродовж багатьох років створює неабияке конкурентне середовище на теренах області та залучає до своїх лав лише талановиту молодь, якій ми допомагаємо стати успішними та затребуваними у цьому житті.

У коледжі активно діє студентське самоврядування, є різні спортивні секції, гуртки художньої самодіяльності, проводяться різноманітні конкурси та олімпіади. На території навчального закладу функціонує своя їдальня та кафетерій (обід коштує 25-30 грн.), діти 100% забезпечені гуртожитком.

Житомирський агротехнічний коледж із задоволенням прийме тебе у свою команду, своє дружне родинне середовище, зрозуміє тебе, підтримає і дасть можливість успішно навчатися, постійно прагнути до своїх мрій. А ще – проявляти свої здібності, доводити свою досконалість, зацікавленість в обраній професії, весело і з користю проводити кожний день. У нас щороку розкриваються сотні талантів і сповна реалізовуються потенційні можливості наших студентів. Тож будь певен – у тебе все вийде.

Ми працюємо для кожного з вас, сповідуємо головні принципи та цінності студентства, дбаємо, щоб вам у нас було зручно і комфортно. Щоб повсюди панувала атмосфера взаєморозуміння і поваги, щоб ви отримували міцні знання, цікаві захоплення і море радості. Нехай ця простора, ошатна будівля стане для вас рідним домом, а кожен з вас буде щасливий і задоволений, що обрав наш коледж, вподобав перелік доступних та найпопулярніших серед студентів спеціальностей, яких навчають саме тут.

 Дорогі друзі, бажаємо вам зробити свій правильний вибір. Аби ви змогли досягти успіху, впевненості в собі і задоволення від обраної професії. Бо те, до чого прагне сучасна молодь – сповна можна реалізувати у нас. Двері Житомирського агротехнічного коледжу відчинені, ми чекаємо на вас!

Вступити до нашого навчального закладу можливо як за результатами ЗНО, так і за вступними іспитами. Прийом заяв з 13 по 22 серпня – як в електронному, так і паперовому вигляді.

Наша адреса:

м.Житомир, вул.. Покровська (Щорса), 96.

Приймальна комісія:

М.М.Тимошенко, директор коледжу,
доктор економічних наук