Новини
Увага! Перехід на дистанційне навчання!
м. Житомир, вул. Щорса, 96

Соціально-психологічна служба Житомирського агротехнічного коледжу надає сучасну психологічну та соціально-педагогічну допомогу студентам, викладачам, батькам та працівникам коледжу.

Якщо Ви зіткнулися з труднощами в навчанні, Вам важко адаптуватися в новому колективі чи до умов проживання в гуртожитку, Ви відчуваєте труднощі в спілкуванні з батьками, викладачами чи однолітками, маєте бажання вирішити свої проблеми, прагнете до самопізнання та самовдосконалення – ми завжди готові Вас вислухати та допомогти!

Напрямки роботи служби:
 • проведення занять з елементами тренінгу, майстер- класів, тематичних кіл, годин спілкування;
 • надання індивідуальних та групових консультацій;
 • проведення анкетувань, тестувань;
 • співпраця з працівниками ювенальної превенції м. Житомира, Службами у справах дітей, Центрами соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міста та області;
 • участь у фахових семінарах, конференціях, методоб’єднаннях.
Принципи роботи:
 • конфіденційність;
 • толерантність;
 • відповідальність;
 • захист інтересів особи;
 • почуття емпатії;
 • партнерські відносини.

Основною метою діяльності соціально-психологічної служби Житомирського агротехнічного коледжу є:

підвищення ефективності педагогічного процесу, розвиток і формування зрілої професійно орієнтованої особистості, захист психічного здоров’я і соціального благополуччя всіх учасників освітнього процесу. Соціально-педагогічний патронаж спрямований на надання соціально-педагогічної допомоги соціально незахищеним категоріям студентів з метою подолання ними життєвих труднощів та підвищення їхнього соціального статусу.

На сучасному етапі виникла проблема, яка хвилює суспільство, – це робота із суїцидальними нахилами в молоді та підлітків (з метою профілактики суїцидальних намірів у молоді і попередження випадків самогубств) та робота з особами, що постраждали у ситуації соціально-політичної кризи в країні та стали свідками насильства (з метою подолання стресу та запобігання віддалених ефектів та наслідків посттравматичних симптомів). Саме тому робота соціально-психологічної служби коледжу спрямована на вирішення конкретних проблем, з якими звертаються студенти, їхні батьки, викладачі та працівники коледжу.

Соціально-психологічна служба надає психологічну та соціально-педагогічну допомогу постраждалим, внутрішньо переміщеним особам з зони АТО та Криму.

Діяльність служби забезпечують

Практичний психолог
Шаргіна Ольга Борисівна
Cоціальний педагог
Шваб Інна Миколаївна
quote Віддай дитині крихітку себе – за це душа наповнюється світлом
Педагогічне кредо

Зі своїми питаннями ви можете звернутися до працівників служби в будь-який час.

Ми завжди раді прийти Вам на допомогу!

Корисна інформація