Традиційно тиждень комісії філологічних дисциплін проходить у листопаді і присвячується Дню української писемності та мови.

Цьогоріч здобувачі освіти мали можливість долучитися до мовних конкурсів, написання XXІІ радіодиктанту національної єдності, виконання завдань вебквесту «Золоте перо. Досліджуємо українську писемнсть» та науково-дослідної конференції, присвяченої відомим діячам культури та науки Житомирщини.  

За підсумками І етапу XXІІІ Міжнародного конкурсу української мови ім. Петра Яцика серед здобувачів освіти І курсу переможцями стали

  • І місце – Денісова Марина Олександрівна, П-11
  • ІІ місце – Овадчук Олександра Вікторівна,  ЕкО-11
  • ІІІ місцеФольварт Світлана Анатоліївна,  А-11
  • ІV місце – Павліченко Олексій Сергійович, Ат-11

За підсумками І етапу ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г. Шевченка серед здобувачів освіти І курсу кращі результати мають Кравчук Олександр, Кравчук Дмитро(Аі-11), Цимбалюк Дарина (П-11), ПавліченкоОлексій (Ат-11), Рогальська Анна (ЕкО-11). Ці здобувачі освіти продовжать боротьбу у творчій частині конкурсу.

9 листопада викладачі та студенти І-ІІ курсів взяли участь у написанні диктанту національної єдності. Найактивнішими були групи: М-11, Е-12, А-23, П-21 та ЕкО-11. Кращі знання з орфографії, граматики та пунктуації виявили Драган Катерина (М-11), Лісєєва Валерія (А-23), Сторожук Дмитро (Е-12), Ткачук Ольга (ЕкО-11).

Леся Ємець