Підготовчі курси Житомирського агротехнічного коледжу

Головним завданням Житомирського агротехнічного коледжу є підготовка висококваліфікованих фахівців та формування всебічно розвинутих особистостей. Це можливо лише за умови відбору на навчання талановитої, здібної молоді, забезпечення її професійної орієнтації, розвиток, виховання всебічно розвинутих особистостей, шляхом підготовки до вступу в Житомирський агротехнічний коледж через підготовчі курси.

2
предмети
підготовки (українська мова/математика)
1000
грн
вартість навчання (один предмет)
2
місяці
термін навчання
Основним завданням підготовчих курсів є:
 • проведення профорієнтаційної роботи;
 • поширення інформації про навчальний заклад;
 • якісна підготовка випускників загальноосвітніх навчальних закладів.
Метою підготовчих курсів є:
 • презентація освітніх програм;
 • поширення інформації про Житомирський агротехнічний коледж;
 • якісна підготовка осіб, які здобули базову загальну середню освіту.

Навчання на підготовчих курсах сприяє формуванню більш якісного контингенту майбутніх студентів з ліцензованих спеціальностей.

Навчальний процес на підготовчих курсах органічно поєднується з презентацією освітніх програм коледжу, що дозволяє майбутнім абітурієнтам усвідомлено обирати спеціальність та освітню програму і краще психологічно та організаційно адаптуватися до вимог і програм Житомирського агротехнічного коледжу.

Підготовчі курси створюються з метою надання освітньої допомоги громадянам в освоєнні та вдосконаленні знань та умінь з навчальних дисциплін:

 • «Математика»;
 • «Українська мова».

Тривалість підготовчих курсів складає 1 або 3 місяця. Підготовчі курси працюють в умовах гласності.

Умови прийому та зарахування на підготовчі курси

 1. На підготовчі курси зараховуються особи, які мають базову загальну середню освіту, учні 9-х класів.
 2. Зарахування на підготовчі курси здійснюється без складання вступних випробувань за рахунок коштів фізичних або юридичних осіб.
 3. Для зарахування слухачі подають заяву встановленого зразка на ім’я директора коледжу та документ, що посвідчує особу, квитанцію про оплату вартості навчання на підготовчих курсах. Зарахування до складу слухачів підготовчих курсів здійснюється відповідним наказом директора коледжу після надходження коштів на розрахунковий рахунок коледжу.
 4. Із числа зарахованих формуються групи по 25-35 слухачів за обраною спеціальністю чи напрямом навчання.

Документи

PDF Положення про підготовчі курси Житомирського агротехнічного коледжу 298.22 KB PDF Заява на вступ на підготовчі курси 110.76 KB PDF Таблиця нарахування додаткового балу 113.29 KB