Новини
З 06 по 20 листопада триватиме додатковий набір на навчання для здобуття ОС “Бакалавр” на основі 11 класів, ОКР “Молодший спеціаліст” та ОС “Бакалавр”
м. Житомир, вул. Покровська, 96

Спортивна база Житомирського агротехнічного коледжу

Спотривна база коледжу є однією з найкращих баз в Україні. Тут проводяться першості і чемпіонати, тренувальні збори, обласні та Всеукраїнські змагання з футболу, міні-футболу, легкої атлетики.

• тенісний корт.

Також, студенти мають можливість відвідувати спортивні секції.

На протязі багатьох років студенти ЖАТК виборювали призові місця на обласних та Всеукраїнських змаганнях з різних видів спорту. З 2000 р. вісім років поспіль ЖАТК займав І місце в загальному заліку у Всеукраїнських змаганнях серед ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Міністерства Аграрної політики України. В обласних спартакіадах спортсмени нашого коледжу на протязі п΄яти років займали І місце в загальному заліку.

Чоловіча команда волейболістів, легкоатлети, футболісти, тенісисти, представники такого виду спорту, як вільна боротьба – неодноразово були призерами  Всеукраїнських змагань.

В 2008 році в коледжі започаткована спартакіада ім. А.Є.Зорі , в якій спортсмени всіх відділень виборюють перехідний кубок.

Щорічно на відділеннях проводяться першості з різних видів спорту, «Веселі старти» для студентів-першокурсників, «Богатирські ігри» для студентів старших курсів.