Новини
До уваги абітурієнтів: вступну кампанію продовжено
м. Житомир, вул. Щорса, 96

Заголовок

Спотривна база коледжу є однією з найкращих баз в Україні. Тут проводяться першості і чемпіонати, тренувальні збори, обласні та Всеукраїнські змагання з футболу, міні-футболу, легкої атлетики.

До послуг студентів спортивний комплекс, який включає два спортивні зали в навчальному корпусі, два спортивні зали ( гирьовий і тренажерний) на стадіоні, стадіон, волейбольний і баскетбольний майданчики, поле для міні-футболу, тенісний корт.

На протязі багатьох років студенти ЖАТК виборювали призові місця на обласних та Всеукраїнських змаганнях з різних видів спорту. З 2000 р. вісім років поспіль ЖАТК займав І місце в загальному заліку у Всеукраїнських змаганнях серед ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Міністерства Аграрної політики України. В обласних спартакіадах спортсмени нашого коледжу на протязі п΄яти років займали І місце в загальному заліку.

Чоловіча команда волейболістів, легкоатлети, футболісти, тенісисти, представники такого виду спорту, як вільна боротьба – неодноразово були призерами Всеукраїнських змагань.

В 2008 році в коледжі започаткована спартакіада ім. А.Є.Зорі , в якій спортсмени всіх відділень виборюють перехідний кубок.

Щорічно на відділеннях проводяться першості з різних видів спорту, «Веселі старти» для студентів-першокурсників, «Богатирські ігри» для студентів старших курсів.