Студентська рада самоврядування Житомирського агротехнічного коледжу має сектральну будову, що дозволяє організовано працювати в різних напрямках.

Члени студентської ради ЖАТК проводять або долучаються до таких акцій як: “Рекорд доброти”, “Дітям на Святого Миколая”. Збираються кошти для ветеранів, онкохворих, хворих на фенілкетонурію.

Особливою темою є допомога дітям-сиротам з міського притулку: для коледжу є традиційним організовувати збір коштів, іграшок, проводити вистави для вихованців дитбудинків. За кожною волонтерською групою закріплено певного ветерана війни та праці. Волонтери надають посильну допомогу 48 ветеранам: відвідують їх вдома, в лікарні, вітають зі святами, а найголовніше, – підтримують дружнє спілкування, яке так необхідне літнім людям.

Проведення благодійних акцій стало традицією в нашому коледжі. Студенти навчального закладу є активними учасниками акцій, які традиційно проводяться в коледжі: «Милосердя», «Ветеран живе поруч», «Врятуймо життя», міської благодійної акції «Разом до життя». Неодноразово надавалася адресна допомога онкохворим дітям та хворим студентам коледжу, які потребували допомоги.

Щороку наші студенти на День Святого Миколая відвідують дитячий будинок для дітей – сиріт, радуючи їх святковими подарунками та новорічною казкою.

Надається допомога дітям, хворими на фенілкетонурію, зустріч з якими традиційно відбувається в міській раді. Студенти та викладачі готують для них спеціальні подарунки: фрукти, сухофрукти, соки, адже ці діти зовсім не вживають білкової їжі. І звичайно, казкову зустріч зі Святим Миколаєм, та іншими персонажами вистави.

Для отримання навичок громадської діяльності студенти коледжу навчаються в школі місцевого самоврядування, яка діє в Міській раді.

Склад студентської ради самоврядування

До ради входять наступні студенти коледжу:

Голова студентської ради самоврядування
Марія Павловська
  • Паламарчук Роман;
  • Логвінчук Іван;
  • Перестюк Дмитро;
  • Мацюк Дмитро;
  • Кравчинський Максим;
  • Сапожник Дмитро;
  • Майданюк Олександр;
  • Ісаєв Андрій;
  • Поліщук Любов.

Нормативно-правові документи

PDF Статут студентської ради самоврядування Житомирського агротехнічного коледжу 680.98 KB PDF Положення про студентську раду самоврядування Житомирського агротехнічного коледжу 891.81 KB PDF Інформація про діяльність органів студентського самоврядування 145.28 KB PDF Наказ про склад студентської ради самоврядування Житомирського агротехнічного коледжу 285.78 KB