Новини
11 лютого о 10:00 запрошуємо на День відкритих дверей до Житомирського агротехнічного фахового коледжу! Зустріч відбудеться очно та в онлайн форматі!--З 04 лютого початок підготовчих курсів для вступу до Житомирського агротехнічного фахового коледжу!

Періодичні видання 2022

ПРОПОЗИЦІЯ
PDF Пропозиція 01/2022 1.77 MB PDF Пропозиція 02/2022 1.77 MB PDF Пропозиція 03-06/2022 1.91 MB PDF Пропозиція 09/2022 1.99 MB PDF Пропозиція 12/2022 343.58 KB
THE UKRAINIAN FARMER
PDF The Ukrainian Farmer 1/2022 177.94 KB PDF The Ukrainian Farmer 2/2022 200.08 KB PDF The Ukrainian Farmer 3/2022 1.18 MB PDF The Ukrainian Farmer 6/2022 127.99 KB PDF The Ukrainian Farmer 7/2022 160.77 KB PDF The Ukrainian Farmer 8/2022 1.18 MB PDF The Ukrainian Farmer 9/2022 975.73 KB PDF The Ukrainian Farmer 10/2022 1.11 MB PDF The Ukrainian Farmer 11/2022 196.66 KB PDF The Ukrainian Farmer 12/2022 181.95 KB
ТВАРИННИЦТВО ТА ВЕТЕРИНАРІЯ
PDF Тваринництво та ветеринарія 01/2022 1.38 MB PDF Тваринництво та ветеринарія 02/2022 1.37 MB
ТЕХНІКА ТА ТЕХНОЛОГІЇ АПК
PDF Техніка і технології АПК 1-2/2022 161.13 KB PDF Техніка і технології АПК 03/2022 916.75 KB PDF Техніка і технології АПК 04/2022 156.05 KB
AGROEXPERT
PDF Agroexpert 1/2022 741.16 KB
АГРОНОМ
PDF Агроном 1/2022 1.64 MB PDF Агроном 2-3/2022 340.22 KB
ВІСНИК АГРАРНОЇ НАУКИ
PDF Вісник аграрної науки 1/2022 495.02 KB PDF Вісник аграрної науки 2/2022 443.83 KB PDF Вісник аграрної науки 3/2022 483.19 KB PDF Вісник аграрної науки 4/2022 544.25 KB PDF Вісник аграрної науки 5/2022 495.09 KB PDF Вісник аграрної науки 6/2022 677.6 KB
КАРАНТИН І ЗАХИСТ РОСЛИН
PDF Карантин і захист рослин 1/2022 1.17 MB PDF Карантин і захист рослин 2/2022 154.53 KB
ЕКОНОМІКА УКРАЇНИ
PDF Економіка України 07/2022 549.56 KB PDF Економіка України 08/2022 562.5 KB PDF Економіка України 09/2022 533.7 KB PDF Економіка України 11/2022 76.92 KB PDF Економіка України 12/2022 83.37 KB

Агрономія

Пропозиція
Вісник аграрної науки

Науково-теоретичний журнал Національної академії наук України «Вісник аграрної науки» публікує пріоритетні теоретичні, аналітичні, узагальню вальні, постановчі та методичні статті з актуальних питань аграрної науки.

Журнал розрахований на працівників сільського господарства, викладачів вищих навчальних закладів і наукових працівників.

Агроном

Журнал «Агроном» – все про передове вирощування сільгоспкультур.

Подача матеріалу в журналі здійснюється за рубриками, які присвячені конкретним культурам. Крім цього, пропонуються загальні рубрики – «Землеробство», «Захист рослин», «Агротехніка», «Добрива», а також постійні – «Гість номера», «Погода і посіви» та «Польова агрономія».

Agroexpert

Журнал AGROEXPERT – практичний посібник аграрія. Видання з питань української та світової сільськогосподарської практики.

АГРОБІЗНЕС-Україна

Журнал «АГРОБІЗНЕС-Україна» – інформаційно-рекламне видання, головна мета якого – просування передових технологій у сільському господарстві, налагодження міцного и постійного зв’язку між виробниками та споживачами засобів сільськогосподарського виробництва та технологій.

Безпека життєдіяльності

Пожежна та техногенна безпека

Всеукраїнський науково-виробничий журнал «Пожежна та техногенна безпека». В виданні все про функціонування пожежно-рятувальної служби, добровільного пожежного товариства, відомчої та сільської пожохорони, ветеранських організацій. Наукові дослідження. Бюлетень держреєстру нормативно-правових актів, коментарі, плакати й рекомендації з питань пожежної та техногенної безпеки.

Безпека життєдіяльності

Всеукраїнський науково-популярний журнал «БЕЗПЕКА життєдіяльності»  висвітлює питання організації безпеки життєдіяльності в навчально-виховних закладах, установах, організаціях. Надає офіційну інформацію Міністерства освіти і науки України та Міністерства надзвичайних ситуацій з питань безпеки життєдіяльності, охорони праці, пожежної та радіаційної безпеки, надзвичайних ситуацій, побутового травматизму.

Видання для бібліотек

Бібліотечна планета

«Бібліотечна планета» – науково-виробничий журнал, адресований бібліотечним фахівцям, науковцям, викладачам, аспірантам, студентам закладів вищої освіти, що займаються підготовкою бібліотечних та інформаційних працівників.

Виховання

Позакласний час

Науково-методичний журнал «Позакласний час», на сторінках часопису ви знайдете: матеріали для патріотичного виховання школярів, розробки виховних заходів місяця, годин спілкування, батьківських зборів, дидактичні матеріали для здійснення превентивного виховання, вкладку для клубних працівників.

Водопостачання

Вода і Водоочисні Технології

Журнал «Вода і Водоочисні Технології» призначений для широкого кола читачів, як професіоналів, так і новачків у сфері водопідготовки.

Основні теми публікацій в журналі «Вода і Водоочисні Технології»: проблеми якості води, сучасні методи підготовки питної та технологічної води; очистка стічних вод; обладнання для водопідготовки та досвід його експлуатації; труби, арматура, фітинги, насоси й інше обладнання; методи аналізу та лабораторне обладнання.

Водопостачання та водовідведення

Виробничо-практичний журнал “Водопостачання та водовідведення” висвітлює стан водопровідно-каналізаційного господарства та інших галузей житлово-комунального господарства, їх проблеми, перспективи розвитку. Журнал орієнтований на спеціалістів водопровідно-каналізаційного господарства.

Газети

Бюджетна бухгалтерія

«Бюджетна бухгалтерія» – газета для бухгалтерів і економістів бюджетної сфери. У кожному номері – відповіді на запитання читачів, більшу частину яких дають фахівці офіційних органів – міністерств і відомств.

Эхо

«ЭХО» – рекламно-інформаційний тижневик Житомирської області.

Крошенка

«Крошенка» – студентсько-викладацька газета Житомирського агротехнічного колледжу.

Житомирщина

«Житомирщина»  — обласна громадсько-політична газета.

Голос України

«Голос України» — українська газетаофіційний друкований орган  Верховної Ради України. Газета всебічно висвітлює діяльність Верховної Ради Українидепутатських фракцій і групкомітетівтимчасових спеціальних комісій і тимчасових слідчих комісійнародних депутатів Україниорганів місцевого самоврядування. В газеті подається інформація про події в Україні та закордоном, висвітлюються проблеми життя суспільства та соціального захисту населення, питання зміцнення законності, культурного життя тощо.

Сучасна освіта України

Щотижнева газета «Сучасна освіта України», єдине офіційне друковане видання Міністерства освіти і науки України. Офіційна інформація, аналітичні статті з галузей педагогічної науки, матеріали про основні тенденції освітнього і виховного процесу в Україні та за кордоном.

Природа і суспільство

Всеукраїнська екологічна газета «Природа і суспільство», науково-популярне періодичне видання, яке розкриває тематики екології та енергоефективності, зміни клімату та природокористування.  Особлива увага приділяється екологічній освіті і вихованню.

Урядовий кур’єр

Газета «Урядовий кур’єр» — щоденне видання центральних органів виконавчої влади України. Засновник — Кабінет Міністрів України. «Урядовий кур’єр» оперативно інформує про найголовніші події у політичному, економічному, громадському, культурному житті криїни та світу.

Економічні видання

Економіка АПК

Міжнародний науково-виробничий журнал «Економіка АПК» є провідним періодичним виданням економічного профілю з питань розвитку агропромислового комплексу країни і розрахований на керівників і фахівців АПК, науковців, студентів, широке коло сільських читачів.

Економіка. Менеджмент. Бізнес

Журнал Державного університета телекомунікацій. Висвітлення актуальних питань економіки,теорії й практики управління, бізнесу.

Енергетика та електрифікація

Электрические сети и системы

Журнал «ЭЛЕКТРИЧЕСКИЕ СЕТИ И СИСТЕМЫ». Виходить рос. мовою. Висвітлює стан електромереж і електромережевого госп-ва, проблеми, плани та перспективи їхнього розвитку.

Енергетика та електрифікація

Науково-виробничий журнал «Енергетика та електрифікація».

Висвітлення питань за розділами: загальна енергетика, теплова енергетика, атомна енергетика, гідроенергетика, проблеми експлуатації обладнання електростанцій та електричних мереж, автоматизовані системи контролю, управління на електростанціях та в електричних мережах, енергозбереження та енергоефективність, відновлювальна та нетрадиційна енергетика.

Комп'ютерні науки

Комп’ютерна газета Хард Софт

На сторінках журналу «Комп’ютерна газета Хард Софт» розміщені огляди новітнього комп’ютерного заліза, мобільної комунікації, мультимедійних пристроїв, софту, інтернет-сервісів, ігор. Мова видання – російська.

Лісове господарство

ЛІСОВИЙ І МИСЛИВСЬКИЙ журнал

«ЛІСОВИЙ І МИСЛИВСЬКИЙ журнал» – громадсько-публіцистичний часопис, єдине  спеціалізоване видання в Україні,  яке розповідає про особливості рибалки і полювання, висвітлює  не тільки  усі  напрямки  діяльності лісового і мисливського господарства нашої країни, а й  представляє новітні досягнення в галузі обладнання для лісового сектора.

Лісовий вісник

Журнал «Лісовий вісник» – друкує матеріали про досягнення та проблеми ліс. і мислив. госп-в, з історії України, всеукр. та міжнар. новини з екології, розповіді про видат. людей, захопливі факти про тварин, рослини, мальовничі куточки України й світу.

Маркетинг

Маркетинг в Україні

Науково-практичний журнал «Маркетинг в Україні» публікує статті з практичної і наукової проблематики: маркетинг, менеджмент, реклама, PR, маркетингові дослідження, міжнародна економіка, галузева економіка, економіка знань, економіко-математичне моделювання бізнес процесів.

Нафтогазова галузь

Нафтогазова галузь України

У журналі «Нафтогазова галузь України» публікуються матеріали, що висвітлюють актуальні проблеми розвитку галузі: економіки, геології нафти і газу, буріння свердловин, розробки родовищ, видобування, транспортування та зберігання нафти і газу, автоматизації та інформаційних технологій, переробки нафти і газу, охорони довкілля, а також інші матеріали, пов’язані з нафтогазовим комплексом.

Охорона праці

Пожежна та техногенна безпека

Всеукраїнський науково-виробничий журнал «Пожежна та техногенна безпека». В виданні все про функціонування пожежно-рятувальної служби, добровільного пожежного товариства, відомчої та сільської пожохорони, ветеранських організацій. Наукові дослідження. Бюлетень держреєстру нормативно-правових актів, коментарі, плакати й рекомендації з питань пожежної та техногенної безпеки.

Охорона праці

Науково-виробничий журнал «Охорона праці», + додаток до журналу «На допомогу спеціалісту з охорони праці. На сторінках науково-виробничого видання відображена діяльність усіх учасників працеохоронного процесу – Верховної Ради, Кабінету Міністрів, об’єднань роботодавців і профспілок, Держгірпромнагляду, Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України, органів місцевої влади та самоврядування тощо.

Тваринництво та ветеринерія

Тваринництво та ветеринарія

Журнал «ТВАРИННИЦТВО ТА ВЕТЕРИНАРІЯ» – сучасне видання для успішного ведення тваринництва.

Журнал широких контактів з експертами-професіоналами: практиками-ветеринарами, зоотехнологами, фахівцями у сфері годівлі та провідними виробниками кормів і сучасного технічного оснащення для ферм.PDF

Тваринництво та ветеринарія 01/2022
1.38 MBPDF

Тваринництво та ветеринарія 02/2022
1.37 MB

Техніка

Техніка і технології АПК

Науково-виробничий журнал «ТЕХНІКА І ТЕХНОЛОГІЇ АПК», висвітлення результатів НДР по механізації сільського господарства, інноваційних технологій виробництва с.г. продукції і с.г. техніки, проектування виготовлення та випробування техніки для села.

CHIP NEWS Украина / Инженерная микроэлектроника

Науково-технічний журнал “CHIP NEWS Украина / Инженерная микроэлектроника” – який є найбільш авторитетним українським виданням в області електроніки, електротехніки та автоматики.

Філологія

Дивослово

«Дивослово» —науково-методичний журнал Міністерства освіти і науки України.

Призначений для вчителів-словесників загальноосвітніх шкіл, викладачів середніх спеціальних і вищих навчальних закладів.

Фінанси

Фінансовий контроль

Всеукраїнський науково-практичний журнал «ФІНАНСОВИЙ КОНТРОЛЬ». Видається за інформаційної підтримки Державної аудиторської служби України.

Фінанси України

Науково-теоретичний та інформаційно-практичний журнал «ФІНАНСИ УКРАЇНИ».   Основні рубрики: «Фінансова політика й економічне регулювання», «Бюджет»«Податки»«Інвестиції»«Банківська справа», «Фінансові ризики», «Фінанси АПК», «Фінансовий контроль», «Історія фінансів», «Критика та бібліографія» та ін. Журнал повторно включено до переліку наукових фахових видань України в галузі економічних наук.