У відповідності до ст.32, п.5 Закону України «Про фахову передвищу освіту»: «Циклова комісія, кафедра – це структурний підрозділ закладу фахової передвищої освіти (його філії), що провадить освітню, методичну діяльність за певною спеціальністю (спеціалізацією), групою спеціальностей однієї або споріднених галузей, може проводити дослідницьку та/або творчу мистецьку, та/або спортивну діяльність за певною дисципліною (групою дисциплін). Циклова комісія, кафедра створюється, якщо до її складу входять не менше п’яти педагогічних (науково-педагогічних) працівників, для яких заклад фахової передвищої освіти є основним місцем роботи».

Циклова комісія, кафедра – це структурний навчально-методичний підрозділ, що проводить виховну, навчальну та методичну роботу з однієї або кількох споріднених навчальних дисциплін.

Положення про кафедри ЖАТК та циклові комісії

PDF Положення про циклову комісію, кафедру Житомирського агротехнічного коледжу 485.75 KB PDF Положення про тижні кафедри, циклової комісії Житомирського агротехнічного коледжу 444.44 KB

Кафедри ЖАТК: