Первинна профспілкова організація студентів Житомирського агротехнічного коледжу

Історія профспілкової організації студентів Житомирського агротехнічного коледжу вимірюється десятками років. Профспілковий студентський комітет – це спосіб організації життя колективу, який нині нараховує близько двох тисяч  членів профспілки.

Первинна профспілкова організація студентів ЖАТК – це офіційно зареєстрована організація студентів коледжу, основною метою якої є представництво, здійснення та захист соціально-економічних прав та інтересів своїх членів. Наша організація входить структурною одиницею у профспілку працівників агропромислового комплексу.

Профспілкова організація здійснює свої повноваження й бере  на себе зобов’язання через виборний орган – профком студентів, яким керує Катерина Василівна Базилівська.

Голова Первинної профспілкової організації студентів коледжу
Базилівська Катерина Василівна

Профком діє відповідно до Конституції України, Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» та статуту Професійної спілки працівників агропромислового комплексу України. Це потужний, впливовий, дієвий механізм, який вправно виконує поставлені завдання та організовує виконання статутних завдань організації, рішень профспілкових органів і несе відповідальність за їх виконання. У  профспілковій групі кожен студент потребує належної уваги, забезпечення соціального захисту в різних ситуаціях.

Профспілка студентів сприяє:

  • у допомозі соціально-незахищеним студентам;
  • організації екскурсій до культурних пам’яток України;
  • заохоченню студентів за успіхи у навчанні, активну участь у громадському житті коледжу, наукові та спортивні досягнення;
  • організації дозвілля студентів тощо.

До профкому обрані студенти, у яких життя пов’язане з активною громадською позицією, пронизане турботою про однокурсників, прагнення допомогти іншому. Кожен член профкому очолює одну з постійних комісій з різних напрямків профспілкової роботи щодо вирішення потреб та проблем студентського життя. Спорт, мистецтво, наука, культура, відпочинок, благодійність – жоден із інтересів вільного студентства не залишається без уваги профспілкової організації.