Хто такі амбасадори Житомирського агротехнічного колежу?

Амбасадори ЖАТК – це твої помічники при вступі в наш коледж. Це ті студенти, які знають відповіді на всі твої питання та завжди готові допомогти!

  • Не знаєш де знаходиться гуртожиток?
  • Хочеш дізнатися хто із викладачів найвибагливіший?
  • Цікавить найсмачніша страва у нашій їдальні?
  • І ще є безліч питань на які ти хочеш знати відповіді?

Пиши нашим амбасадорам!

Спілкування зближає!

Наші амбасадори

Студентка групи А-21бстн, голова студентської ради самоврядування
Марія Павловська (Відділення “Агрономія”)
Дата народження
02 Лютого 2000
Місце народження
Житомир

Привіт!

Рада вітати тебе на сайті нашого Житомирського агротехнічного коледжу! Мене звуть Марія, я навчаюсь на відділенні «Агрономія» вже 5-ий рік і на даний момент здобуваю освітній ступінь бакалавра. Тому, про студентське життя знаю все та навіть, більше. Займаю посаду Голови студентської ради самоврядування, тому як ніхто інший зможу допомогти тобі у виборі навчального закладу та майбутньої спеціальності.

Дізнатися щось про навчальний заклад? Чи,можливо,про викладацький склад? Тебе цікавлять гуртожиток чи їдальня ,стадіон або ж бібліотека? Тоді, тобі саме до мене.

Не затримуйся з запитаннями сьогодні, щоб бути впевненим у своєму виборі завтра!

Студентка групи Ек-21
Мирослава Маслюківська (Економічне відділення)
Дата народження
12 Липня 2004
Місце народження
Житомир

Мене звати Мирослава. Мені 16 років. Я навчаюсь у  Житомирському агротехнічному коледжі за спеціальністю: «Економіка». Навчання у коледжі відразу зацікавило мене і я зрозуміла, що зробила правильний вибір.

Буду рада допомогти майбутнім абітурієнтам!

Інстаграм: _mirosavvaa_

Студентка групи МП-21
Ганна Гончаренко (Економічне відділення)
Дата народження
24 Червня 2003
Місце народження
м. Коростишів

Обожнюю активне студентське життя, намагаюсь брати від навчання все. Активно беру участь у цікавих заходах коледжу. Тут я можу розвивати свої вміння та навички і робити кроки до здійснення своїх мрій.

Instagram: _goncharenko0607

Cтудентка групи ФБ-31
Вероніка Токарчук (Економічне відділення)
Дата народження
25 Липня 2003
Місце народження
Житомир
Мене звати Токарчук Вероніка Русланівна, мені 17 років.
З 2018 року я здобуваю освіту за спеціальністю “Фінанси, банківська справа та страхування” в Житомирському агротехнічному коледжі. І на данний момент я – староста групи та староста відділення.
Вступаючи до коледжу я відразу відчула, що це будуть найкращі студентські роки. Зараз я маю можливість спілкуватися і переймати досвід від освічених та цікавих людей, відданих своїй справі.
І я хочу, щоб наш коледж і надалі поповнювався креативними, розумними та активними студентами.
Буду рада зустрічі у Житомирському агротехнічному коледжі!
Сніжана Наконечна (Економічне відділення)
Дата народження
13 Жовтня 2002
Місце народження
с. Видибор, Черняхівський район, Житомирська область

Я – Сніжана. З 2018 року стала студенткою Житомирського агротехнічного коледжу. Навчаюся на Економічному відділенні. Майбутній спеціаліст з обліку і оподаткування. Зі вступом до коледжу моє життя кардинально змінилося. Я почала розвиватися, у мене з’явилося багато нових знайомих та друзів. Кваліфіковані викладачі надають необхідні знання, розвивають всі тонкощі майбутньої професії та готують до справжнього дорослого життя. За період навчання, я зрозуміла, що саме цей навчальний заклад робить зі своїх студентів освічених спеціалістів. Мені здається, що обравши Житомирский агротехнічний коледж Ви не пошкодуєте.

  • Інстаграм: @snizhana1310
  • Фейсбук: Сніжана Наконечна
Студентка групи БЦІ-32в
Вероніка Сластухіна (Відділення “Будівництво та цивільна інженерія”)
Дата народження
31 Жовтня 2002
Місце народження
Житомир

Мене звати Вероніка, мені 18 років. Навчаюсь у Житомирському агротехнічному коледжі за спеціальністю “Обслуговування устаткування систем водопостачання і водовідведення”.

До навчання ставлюсь відповідально і буду рада розповісти майбутнім абітурієнтам про навчання на відділенні “Будівництво та цивільна інженерія”.

Студент групи - АІ-21
Тарас Юсупов (Відділення «Агроінженерія»)
Дата народження
28 Листопада 2003
Місце народження
Житомир

Привіт, мене звати Тарас!

Креативний і активний студент
Готовий допомогти у будь яких питаннях
Тому моя пошта та інстаграм відкритий!
Студент групи Аі-41
Руслан Войцехівський (Відділення “Агроінженерія”)
Дата народження
04 Вересня 2002
Місце народження
Житомир

Я студент 4 курсу, відділення «Агроінженерія». Від навчання отримую лише задоволення! Отримую підвищену стипендію. В нашому коледжі високий рівень підготовки спеціалістів, а також постійно проходять різні, дуже цікаві заходи, розвинуте студентське самоврядування. Обов’язково залишусь в цьому навчальному закладі для отримання вищої освіти.

  • Instagram – @r_ruslanovych
  • Facebook – Руслан Войцехівський
Студент групи Е-32
Артур Фурніченко (Відділення “Електрифікація та інформаційної системи”)
Дата народження
26 Лютого 2003
Місце народження
Житомир
Привіт,  я Артур. Навчаюсь на спеціальність 141 “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка” на 3 курсі. Із хобі маю: фотографування та вивчення своєї професії за допомогою практики. Буду радий тобі, як абітурієнту, відповісти на будь-які запитання, які у тебя виникнуть під час роздумів.
Студент групи П-21
Денис Демченко (відділення “Електрифікація та інформаційні системи”)
Місце народження
Житомир
Привіт!
Радий відчувати, що став тобі у пригоді, адже студентське життя наповнило моє життя масою емоцій! І прокидаючись вранці, дивлячись на себе в дзеркало я бачу людину, яка здатна змінити нудні “рамки загальноприйнятого”. Я люблю пригоди, нові знайомства, із радістю поділюся досвідом студентського життя!) Ти не помилишся, обравши ЖАТК, адже навчання тут дає безліч можливостей і змогу розкрити свій потенціал на повну!
І якщо не знаєш, як гарно відпочити будучи студентом  чи який викладач найсуворіший…
Як вивчити фізику, математику чи літературу?
Як зекономити кошти?
Де поїсти?
Як знайти аудиторію 505?
Що таке студентські конференції, для чого вони потрібні?
Як не бути звичайною групою?
На ці і безліч інших твоїх  питань залюбки відповім!
Взагалі, в дитинстві хотів бути секретним агентом, але маю один мінус – не вмію зберігати секрети,  тому поділюсь з тобою секретами та тонкощами студентського життя в ЖАТК із середини, про які тобі ніхто не розповість, бо сам особисто пройшов цю водночас веселу і корисну, пізнавальну і практичну  школу, яка готує до справжнього життя!  Раджу бути впевненим та наполегливим!  Мої контакти нижче, до зустрічі! 😉
Студент групи Аі-33 відділення «Агроінженерія»
Станкеєв Євген
Дата народження
11 Лютого 2005
Місце народження
М. Житомир

Привіт, мене звати Женя! Я навчаюсь на відділенні «Агроінженерія» на 3 курсі, веду активне студентське життя та допомагаю іншим. Якщо є питання щодо навчання, звертайтесь, буду радий відповісти та допомогти. Viber | Telegram +380671590928

Студент групи Аі-21, відділення «Агроінженерія»
Черняхівський Артем
Дата народження
14 Липня 2006
Місце народження
М. Житомир
Я, Черняхівський Артем, староста та студент групи Аі-21 відділення «Агроінженерія». Я надзвичайно радий, що обрав навчальний заклад Житомирськкий агротехнічний фаховий коледж. При вступі та протягом навчання в нашому коледжі, у вас будуть виникати запитання. Щоб закрити всі ваші не зрозумілі запити ,я відкритий для спілкування з вами завжди.