Про Житомирський агротехнічний коледж

Житомирський агротехнічний коледж  є центром освіти, науки та культури в регіоні, входить до першої п’ятірки найкращих вищих навчальних закладів України аграрного профілю.

Ознайомитися з дозвільними документами Житомирського агротехнічного коледжу

Житомирський агротехнічний коледж готує фахівців для всіх галузей народного господарства – за освітнім ступенем бакалавра, молодшого бакалавра, фахового молодшого бакалавра. Тут готують агрономів, фермерів, інженерів, програмістів, економістів, працівників електроенергетики, водо-газопостачання, лісового господарства. До того ж у коледжі є можливість здобути робітничу спеціальність, проходити виробничу практику на провідних підприємствах України, стажуватися за кордоном. Здобувачі вищої освіти мають можливість проходити військову кафедру та по закінченні коледжу отримати офіцерське звання.

Наш навчальний заклад, де зазвичай вирує життя близько 2 тисяч студентів, має свою історію, свої традиції, свою особливу ауру. Впродовж багатьох років створює неабияке конкурентне середовище на теренах області та залучає до своїх лав лише талановиту молодь, якій ми допомагаємо стати успішними та затребуваними у цьому житті.

У коледжі активно діє студентське самоврядування, є різні спортивні секції, гуртки художньої самодіяльності, проводяться різноманітні конкурси та олімпіади. На території навчального закладу функціонує своя їдальня та кафетерій (обід коштує 25-30 грн.), діти 100% забезпечені гуртожитком.

Житомирський агротехнічний коледж із задоволенням прийме тебе у свою команду, своє дружне родинне середовище, зрозуміє тебе, підтримає і дасть можливість успішно навчатися, постійно прагнути до своїх мрій. А ще – проявляти свої здібності, доводити свою досконалість, зацікавленість в обраній професії, весело і з користю проводити кожний день. У нас щороку розкриваються сотні талантів і сповна реалізовуються потенційні можливості наших студентів.

Двері Житомирського агротехнічного коледжу відчинені, ми чекаємо на вас!