Новини
З 29 червня по 13 липня триває прийом заяв та документів на вступ до ЖАТФК абітурієнтів на основі 9 класів--Із 28 березня 2022 року ЖАТФК відновлює освітній процес за дистанційною формою навчання
м. Житомир, вул. Покровська, 96

21 травня в Житомирськом агротехнічному фаховому коледжі пройшов день відкритих дверей в онлайн форматі, за допомогою платформи Zoom. В такому форматі ми проводили цей захід вперше.

Амбасадори ЖАТФК презентували свої спеціальності, вони розповіли про переваги нашого навчального закладу та чому саме ту чи іншу спеціальність обрали вони та на що потрібно звернути увагу при виборі.

Директор навчального закладу Микола Михайлович Тимошенко розповів про матеріально-технічну базу коледжу, педагогічний склад, ступені освітніх рівнів за якими проходять підготовку здобувачі освіти та переваги навчального закладу.

Випускник нашого навчального закладу, Микола Єршов, закінчив його за спеціальністю «Комп’ютерні науки», поділився спогадами про своє студентське життя в стінах коледжу, з теплотою розповідав про викладачів, які є професіоналами своєї справи та весь колектив, якій повсякчас допомагає вирішити питання які постають перед студентом. Микола на даний час керує однією з провідних IT- компаній.

Про правила вступу та терміни прийому документів докладно розповів Костянтин Вікторович Борак, заступник директора з навчальної роботи.

Користувачі які приєднались до конференції Zoom мали змогу задати питання та почути відповіді від адміністрації навчального закладу.

Анна Харченко