На базі Житомирського агротехнічного фахового коледжу 06 травня 2023 року відбувся ІІ фінальний етап конкурсу професійної майстерності з професії 8331«Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» серед здобувачів освіти закладів фахової передвищої та професійної (професійно-технічної) освіти Житомирської області.

На другий етап конкурсу були заявлені по одному представнику з закладу освіти, які здобули перемогу у першому етапі. Це зокрема:

  • Брузда Дмитро, Головинське вище професійне училище нерудних технологій;
  • Дідичук Данило, Житомирський агротехнічний фаховий коледж;
  • Кос Павло, Головинське вище професійне училище нерудних технологій – Територіальне відокремлене спеціалізоване відділення смт Пулини;
  • Бондаренко Ігор, Державний навчальний заклад «Малинський професійний ліцей».

Обласний фінальний етап складався з чотирьох частин, що об’єднували завдання теоретичного і практичного характеру. Перша (теоретична) частина включала в себе 20 питань з правил та безпеки дорожнього руху, основи керування автомобілем, правил надання першої медичної допомоги (тестування проводилось  за допомогою інтернет-ресурсу GREEN WAY), а друга частина мала на меті проходження конкурсантом двадцяти тестових питань з будови, технічного обслуговування, ремонту та експлуатації тракторів і сільськогосподарських машин. Третя та четверта частина конкурсу мала практичний характер і передбачала виконання конкурсантом під’їзду до плуга заднім ходом, приєднання і від’єднання його до автозчіпного пристрою, наїзд на дерев’яний брус, регулювання орного агрегату на задану глибину оранки та пробний прохід агрегату.

В ході запеклої боротьби результати конкурсу і місця розподілились таким чином:

  • І місцеБондаренко Ігор, Державний навчальний заклад «Малинський професійний ліцей»;
  • ІІ місце – Брузда Дмитро, Головинське вище професійне училище нерудних технологій;
  • ІІІ місце – Дідичук Данило, Житомирський агротехнічний фаховий коледж;
  • ІV місце – Кос Павло, Головинське вище професійне училище нерудних технологій – Територіальне відокремлене спеціалізоване відділення смт Пулини.

Всі конкурсанти були нагороджені дипломами, грамотами, медалями та головний переможець отримав «Кубок переможця».

Оргкомітет висловлює щиру вдячність керівникам закладів освіти області та їх колективам, що в такий складний для держави і кожного громадянина час ви делегували представників для участі у фінальному етапі конкурсу. Зичимо кожному з Вас мирного неба, міцного здоров’я та успіхів у всіх ваших починаннях!!! З нетерпінням чекаємо на зустріч з вами на наступних професійних локаціях.