м. Житомир, вул. Покровська, 96

Кожну хвилину триває процес становлення нової української літератури. Майже щодня долучаються до творення сучасного літературного процесу нові імена. Відкривати поетичний чи прозовий доробок молодих  письменників – особлива приємність, адже стикаєшся з унікальним світом автора,  усвідомлюєш, що це лише початок пошуку чогось, може, значного й вагомого, справжню мистецьку вартість якого покаже лише час.

Нещодавно побачила світ поетична збірка випускника Житомирського агротехнічного коледжу Андрія Сладя – “Грани бытия”. Це перше  видання у творчій біографії автора. У збірці бачимо жанрово-тематичне різноманіття, однак переважають філософські та інтимні поезії. Усі вірші пронизані яскравою та потужною емоційністю. Безумовно, у поезіях можна знайти деякі ритмомелодійні огріхи, метричні недоліки. Але  пам’ятаймо, що перед нами – проба пера молодої людини, яка прагне поділитися своїм натхненням з усім світом, прагне індивідуального самовираження.

Немає жодного сумніву, що “Грани бытия” знайде свого читача. Залишається побажати авторові цієї поетичної збірки творчої енергії та натхнення!

Людмила Соколовська