Викладачі коледжу Журавель С.С., Можаровський С.В., Довбиш А.П. провели профорієнтаційну роботу в закладах освіти Пулинської селищної територіальної громади на Житомирщині серед здобувачів освіти 9 та 11 класів, а також випускників Пулинського професійного ліцею.

Викладачі завітали до Пулинського ліцею, Вацлавпільського ліцею, Івановицького ліцею, Стрибізького ліцею Курненської сільської ради, Мартинівського ліцею та інші заклади освіти Пулинської селищної ради Житомирського району Житомирської області, де презентували спеціальності нашого коледжу та запросили випускників на День відкритих дверей, де абітурієнти можуть отримати детальну інформацію щодо умов вступу до коледжу, напрямів підготовки та спеціальностей, безпосередньо ознайомитися з матеріально-технічною базою ЖАТФК, відвідати навчальні кабінети та лабораторії.

Адже навчальний рік завершується і багато випускників закладів освіти Житомирщини стануть перед вибором професії. Вибір професії, особливо на сьогоднішній день, є великою відповідальністю не лише перед батьками, але й перед суспільством, а найголовніше – перед собою.

Запрошуємо випускників закладів освіти здобувати професію у нашому коледжі та відвідати День відкритих дверей 6 травня 2023 року на 10.00!