9 листопада. Саме в цей день українці відзначають День української писемності та мови.

День встановлений указом Президента України 6 листопада 1997 року на підтримку ініціативи громадських організацій – у день вшанування пам’яті Преподобного Нестора-Літописця, послідовника творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія.

Щороку саме в День української писемності та мови стартує Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика, а також проводиться Всеукраїнський радіодиктант національної єдності.

Цього року, як і минулого, будемо збиратися в онлайн-форматі. Насамперед залучаємо до заходу першокурсників. Але обовязково запрошуємо всіх охочих здобувачів освіти та викладачів коледжу долучитися до написання Радіодиктанту!

Як почути диктант та куди надсилати роботи?

Флешмоб укотре вийде за межі суто радіоформату — він наживо  буде транслюватися:

  • в ефірі Українського Радіо та Радіо Культура;
  • в ефірі телеканалу Суспільне Культура; — на діджитал-платформах: фейсбук-сторінки Суспільного, Суспільне Новини та ютуб-канал Українського Радіо (заходьте за покликанням: https://youtube.com/channel/UCMEMEhlnxpkTphipw-EpFMA)
  • також у додатку suspilne.radio або Дія.

Надіслати свою роботу для перевірки можна так:

1) сфотографуйте / відскануйте написаний текст (у форматі .jpg, .png, .jpeg, .tiff, .pdf).

2) надішліть паперового листа на адресу: м. Київ, вул. Хрещатик, 26, 01001. Важливо, щоб гриф дати надсилання був не пізніше ніж 10 листопада;

3) надішліть текст до 11:00 10 листопада на rd@suspilne.media або через електронну форму для отримання робіт. Її оприлюднять на айті ukr.radio 9 листопада.

Леся Ємець