12 травня 2022р. в Житомирському агротехнічному фаховому коледжі відбулося чергове засідання педагогічної ради у форматі «ZOOM».

До повістки денної були віднесені питання:

  • затвердження змін до Правил прийому на навчання та Програм для вступу до Житомирського агротехнічного фахового коледжу в 2022р. (виступаючий Борак К.В., заступник голови приймальної комісії), на затвердження було винесено 20 програмних документів.
  • робота педагогічного колективу коледжу щодо виконання Закону України «Про запобігання корупції» (виступаюча юрист коледжу – Нечипоренко О.М.),
  • підсумки атестації педагогічних працівників у 2022р. (з інформацією виступила Можарівська І.М., заступник директора з навчально-методичної роботи), у цьому році атестацію пройшли 24 педагогічних працівника.
  • основні завдання педагогічного колективу щодо завершення навчального семестру та навчального року. Директор коледжу, доктор економічних наук Тимошенко М.М. акцентував увагу педагогічних працівників на питаннях якісного завершення навчального року, за складних реалій сьогодення, індивідуального, зваженого підходу до кожного здобувача освіти, було розглянуто питання виробничих практик на підприємствах, у відповідності до укладених угод. У рамках проведення профорієнтаційної роботи, організувати «День відкритих дверей» 21 травня в он-лайн режимі, активно залучати амбасадорів до розповсюдження інформації в соціальних мережах та викладачів циклових комісій та кафедр.
  • заслухали завідуючого кафедрою «Автомобільний транспорт» Мельничука С.В. щодо підсумків проведення атестації спеціальності 274 «Автомобільний транспорт».
  • затвердженння кандидатури для отримання стипендії Героїв Небесної Сотні: студента 3 курсу спеціальності 208 «Агроінженерія» Фурмана Артура Сергійовича та студентки 2 курсуспеціальності 051 «Економіка» Хитрич Дар’ї Олександрівни.