м. Житомир, вул. Покровська, 96

Вітаємо нашу колегу, Рибак Тетяну Миколаївну, з виходом у світ збірки її віршів «Дотиком душі». Ця збірка поезій народжена дотиком душі її авторки. Вірші Тетяни Миколаївни не залишать Вас байдужими, тому що основне почуття, яке наповнює її твори – це любов.

У передмові до книги Галина Гримашевич, кандидат філологічних наук, завідувач кафедри української мови Житомирського державного університету ім. І. Франка, описала вірші Тетяни Миколаївни «наче намисто з різнокольорових рядочків-перлинок, що виблискує краплинками щастячка, чарує своєю неповторністю, особливим світобаченням, повертає у чарівний світ дитинства, у батьківську хату, в якій у кожному кутку – диво…»

Авторка ніби виплеснула у свої вірші почуття та слова, що назбиралися у неї в душі, тому і дихає її поезія теплою щирістю.

Для ілюстрації збірки «Дотиком душі» Т. Рибак співпрацювала з Юрієм Камишним — українським художником, членом Національної спілки художників України, лауреатом премії Л. Українки, народним художником України.

Так захотілося додому!…
Туди, де час нічого не змінив,
Де батько у садку старому
Солодку грушку посадив…
Хатина трохи похилилась
І хлів, здається, якось в землю вріс…
Все, як було колись, так і лишилось:
За обрієм сосніється величний ліс,
У сажалці із очеретом ряска грає,
Вітрець із пасовища прилетів,
А соловейко серденько виймає –
Аж, ген, за ставом чути його спів!
І як вода у повінь прибуває
І повниться блакиттю небокрай,
Так спомином чарівним він лунає –
Душі моєї рідний край!

Тетяна Рибак

І. С. Лазаренко,
голова циклової комісії іноземних мов