21 березня 2023 року відбувся онлайн-захист творчих робіт з загальноосвітніх дисциплін студентів 12 курсів Житомирського агротехнічного фахового коледжу.

Мета захисту творчих робіт:

  • поглибити знання студентів із загальноосвітніх дисциплін;
  • продовжити формування ключових компетентностей таких як: уміння вчитися впродовж життя;
  • організовувати свою навчально-пізнавальну діяльність;
  • моделювати власну освітню траєкторію;
  • розвивати основні компетентності у природничих науках і технологіях;
  • пояснювати явища в живій природі, використовуючи наукове мислення;
  • набуття досвіду публічного виступу, доречного та коректного вживання в мовленні термінології з предмета;
  • використовувати сучасні цифрові технології та пристрої для презентації власної діяльності;
  • формування навичок роботи в команді викладач-студент;
  • створити умови для розвитку мовлення, мислення, пізнавальної активності студентів;
  • виховувати почуття відповідальності, взаємодопомоги, толерантності, поваги до результатів праці та думок інших людей, інтересу до вивчення загальноосвітніх дисциплін.

В захисті творчих робіт брали участь:

  • Майстренко Павло П-12 (керівник Хлуп’янець І.В.). Тема: Математичні софізми;
  • Денісова Марина П-11 (керівник Пустовіт Л.В.). Тема: Інформаційна безпека особистості”;
  • Тарасенко Вікторія ФБ-21 (керівник ТрофімчукО.Л.). Тема: Фрактали та їх застосування;
  • Лапенюк Ольга А-12 (керівник Бондарчук Т.І.). Тема: Історія виникнення тригонометрії;
  • Дем’янчук Ангеліна ФБ-11 (керівник Головач О.П.). Тема: Негативний вплив комп’ютера на загальний стан організму;
  • Самко Олександр Мп-11 (керівник Русецька Н.М.). Тема: Вплив гормонів на людський організм;
  • Дем’янчук Ангеліна ФБ-11 (керівник Русецька Н.М.). Тема: Вплив гормонів на жіночий організм;
  • Сергієнко Артем П-12 (керівник Шафарчук С.П.). Тема: Вплив шумового забруднення на здоров’я людини і тварин та як убезпечитись від його наслідків;
  • Охрімчук Євгенія А-11 (керівник Максимова Т.М.). Тема: Біологічно активні речовини. Вітаміни;
  • Цимбалюк Дарина П-11 (керівник Журавель С.С.). Тема: Утилізація органічних відходів методом вермикомпостування;
  • Кучер Денис ЕКО-11 (керівник Кравчук А.В.). Тема: Ефект Мпемби;
  • Корзун Іван Е-22 (керівник Зичкова О.Е.). Тема: Нестандартний підхід до тіл обертання – смачно та пізнавально

Студенти проявили креативність на високому рівні і успішно захистили творчі роботи. Їм довелося гарно постаратися, і в них все вийшло.

Висловлення думок студентів стосовно захисту творчих робіт:

Тарасенко Вікторія, студентка групи ФБ-21:

Захід залишив за собою приємні спогади, студенти гарно обізнані у своїх темах, чудово виклали матеріали. Велика подяка організаторам конференції за цікавий, інформативний, продуктивний та насичений захід.

Лапенюк Ольга, студентка групи А-12:

Інформація, яку представили студенти була дуже цікавою для мене. Я дізналася для себе багато нового у різних сферах. Мені вдалося запам’ятати багато цікавої інформації. Особливо мені сподобалося відшуковувати цікаву інформацію про число Пі з різних сайтів, книжок.

Цимбалюк Дарина, студентка групи П-11:

Ця конференція стала чудовим способом поспілкуватися із іншими студентами, отримати зворотній зв’язок і вдосконалити свої навички, та набути досвіду у публічних виступах. Цей захід став корисною практикою для мене, завдяки якій я збагнула, що можу набагато більше, ніж думаю.

Крижанівська Юлія, студентка групи МП-11:

Слухаючи роботи учасників, можна було почути багато цікавого та нового, дізнатися про різні експерименти з фізики, цікаві факти з математики, біології та екології. Усіх уважно слухала, було дуже цікаво. Завдяки цьому заходу я змогла дізнатися більше про наш організм, особливо про вплив гормонів на людський організм, бо цікавилася цією темою. Під час заходу задала питання студентам, які мене цікавили. Я отримала обгрунтовані відповіді на свої питання. Відвідала захист творчих робіт з власного бажання, вирішила підтримати свого одногрупника та подивитися як все відбувається. Якщо буде подібний захід, обовязково візьму участь.

Денісова Марина, студентка групи П-11:

Цей захід дав мені багато нових можливостей. Ми змогли перевірити та покращити свої навички у підготовці доповідей та презентацій для публічного виступу. Також ми отримали можливість покращити свої ораторські здібності, коли презентували наукові роботи. Ми дізналися багато нового з кожної дисципліни. На мою думку, такі заходи потрібно проводити частіше, бо вони цікаві, розвиваючі та пізнавальні.

Сергієнко Артем, студент групи П-12:

Захід був дуже цікавим та корисним для мене. Особливо, мені сподобався виступ Цимбалюк Дарини, яка чітко та змістовно донесла до всіх інформацію, а слухати її було одне задоволення. Я дізнався багато нового, особисто для мене корисною була тема: Софізми в математиці”, з якою нас ознайомив Майстренко Павло. Неможливо було не звернути увагу на Крижанівську Юлію, яка задавала цікаві питання студентам, на які вони з задоволенням відповідали. Я отримав досвід, який в майбутньому буде корисним для мене. Хочу подякувати викладачам, що організовують такі заходи і дають студентам висловити свою думку перед однолітками.

Дем’янчук Ангеліна, студентка групи ФБ-11:

Мені сподобався такий захід. Він дає можливість розвивати свої вміння і навички з різних предметів. Ми навчаємося співпрацювати з викладачами та студентами. Завдяки конференції я зробила висновок, що ніколи не потрібно хвилюватися перед виступом, а налаштовуватися вести себе вільно та прагнути більшого.

Корзун Іван, студент групи Е-22:

Доповідачі гарно розкрили свої теми, чітко та доступно викладали матеріал, всі були достатньо обізнані  в своїх напрямах, і відповідали на поставлені запитання. Дякую за можливість почути виступи найкращих студентів.”

Майстренко Павло, студент групи П-12:

Мені дуже сподобався цей захід. Особисто для себе підмітив деякі теми: математичні фракталинавколишній шум, як і де він може бути, і чим він може зашкодити. Дізнався цікаву історію числа Пі, де і як його використовують. Також я дізнався про вітаміни, і за що вони відповідають.

Самко Олександр, студент групи МП-11:

Мені дуже сподобалась конференція. Я дізнався багато цікавого, наприклад, історію числа Пі, математичні софізми, розрахункова задача про ріжок морозива, основи кібербезпеки та інше. Я отримав практичні навички публічного виступу перед своїми однолітками та викладачами. Хочуподякувати організаторам і учасникам цієї конференції за виконану роботу.


Викладач природничих дисциплін Н.М.
Русецька,
Циклова комісія загальноосвітніх дисциплін