м. Житомир, вул. Покровська, 96

У звязку із ситуацією в країні сучасні онлайн школи, такі як: «Атмосферна школа» https://www.atschool.com.ua/ru/ та Центр освіти «Оптіма» https://optima.school/ надають безкоштовну можливість проходити онлайн уроки за програмою МОН. Для цього вам потрібно лише зареєструватись, обрати клас в якому ви навчаєтесь (10 клас – студенти першого курсу, 11 клас – студенти другого курсу) і отримати можливість прослухати матеріали за всіма темами. Детальна інструкція з приводу реєстрації на сайтах онлайн шкіл.

Також для зручності організації навчання для великої кількості дітей, зокрема евакуйованих, створено Всеукраїнський онлайн розклад для учнів під час воєнного стану. Розклад для учнів – за посиланням: 

https://mon.gov.ua/ua/vseukrayinskij-rozklad

Онлайн-розклад для учнів реалізовано на базі інтерактивного Google-календаря, до якого в режимі реального часу матимуть доступ усі охочі. 

У “Всеукраїнській школі онлайн”, де містяться відеоуроки, конспекти, тестові завдання для учнів. Завантажити додаток за посиланням:

https://lms.e-school.net.ua/ 

У багатьох регіонах все ще залишається недостатньо якісним зв’язок та доступ до інтернету. Тому з понеділка на українському телебаченні транслюватимуться уроки для учнів 5-11 класів.

Крім того, уроки будуть доступні на ТБ-платфомах MEGOGO, 1+1 video, Київстар ТБ.

Разом переможемо! Слава Україні!