Новини
З 06 по 20 листопада триватиме додатковий набір на навчання для здобуття ОС “Бакалавр” на основі 11 класів, ОКР “Молодший спеціаліст” та ОС “Бакалавр”
м. Житомир, вул. Покровська, 96

ЗНО – зовнішнє незалежне оцінювання, яке проходить у вигляді тестів.

Таке тестування обов’язково проходять як випускники шкіл так і студенти коледжів і професійних училищ України. Кожен бажаючий, який захоче продовжити навчання у вищому навчальному закладі не може обійти стороною ЗНО. Найкраще починати готуватися вже на першому курсі, якщо не склалося то готуватися ВЖЕ!!! Адже процес засвоєння знань досить довгий.

Починайте готуватися заздалегідь

Для успішного складання тестів потрібне повторення пройденого з 5 по 11 клас матеріалу. Згадати все за пару місяців до ЗНО нереально навіть для тих, хто навчався на «відмінно».

Важливо зосередитися на тих предметах, які стануть в нагоді в подальшому навчанні. Крім обов’язкових української мови і літератури, математики, історії України або іноземної мови.

Визначтеся з форматом підготовки

Багато студентів вважають, що впораються з підготовкою до ЗНО самостійно. Зазвичай це вимагає більше часу і сил, ніж робота з викладачем. Потрібно бути відповідальним, організованим і дисциплінованим, інакше результат буде невтішним.

Постійно вирішуйте тести

До проведення ЗНО потрібно вирішити якомога більше тестів. Так вийде «набити руку» і підвищити впевненість в собі. Не варто обходити увагою і минулорічні тести. Вони покажуть реальний рівень знань, вдасться пізнати свої помилки і те, що потрібно підучити.

Підпишіться на групи по підготовці до ЗНО. Створюйте групи зі своїми товаришами по підготовці до ЗНО.

У спільнотах можна знайти фільми і відеоуроки з навчальним матеріалом і пізнавальними доповненнями. Більшість таких відео короткометражні та дозволяють легше запам’ятати інформацію. У групах періодично публікують і короткі тести: їх можна проходити онлайн. Правила, таблички, систематизований матеріал у вигляді міні-підказок – все це є в інтернеті.

Знайдіть «суперника»

Добре мотивує підготовка наввипередки – найкраще «зубрити» разом з другом. У процесі повторення матеріалу можна задавати один одному питання, обговорювати незрозумілі моменти, знаходити істину в суперечках.

Головне – не панікуйте і не бійтеся. Досить докласти трохи зусиль – і все обов’язково вийде!

Викладачі математики Хлуп’янець І.В., Трофімчук О.Л.