Новини
З 06 по 20 листопада триватиме додатковий набір на навчання для здобуття ОС “Бакалавр” на основі 11 класів, ОКР “Молодший спеціаліст” та ОС “Бакалавр”
м. Житомир, вул. Покровська, 96

Створюємо ліси разом

Ліс – це свіже повітря та чисте довкілля. Завдяки лісу зберігається біорізноманіття. У рамках програми Президента “Зелена країна” за 3 роки ми висадимо 1 мільярд нових дерев, за 10 років – збільшимо площу лісів на 1 мільйон гектарів. Пропонуємо кожному долучитися до озеленення країни!

Ви можете посадити дерево самостійно

Реєструйся на участь в акції! Обирай місце, де хочеш висадити дерева. Напередодні висадки ми запропонуємо можливі дати, а ти обереш зручну для себе. Не переживай: лісівники нададуть тобі все необхідне і підкажуть, як правильно висаджувати ліс. Із собою потрібно мати тільки гарний настрій. Участь в акції безкоштовна.
Детальніше за посиланням: https://zelenakraina.gov.ua/

Бери участь у благодійній акції

Здорові діти і зелена країна – це наше майбутнє. Тому ми вирішили об’єднати дві корисні справи: висадку дерев і допомогу онкохворим дітям.

1. Обирай область, де ти хочеш, щоб ми висадили ліс.

2. Роби благодійний внесок нижче – 50 гривень за одне висаджене дерево*.

*Лісівники висаджують дерева безкоштовно. Усі кошти одразу йдуть на користь підопічних фонду “Таблеточки”, який вже 10 років допомагає онкохворим дітям долати рак.

Долучайтеся до програми, обирайте свою, слідкуйте за статистикою, завантажуйте фото та читайте останні новини на сайті: https://zelenakraina.gov.ua/