Шановні користувачі бібліотеки ЖАТФК!

Маємо бажання нагадати Вам, що акція «Подаруй бібліотеці книгу» триває і донині. В цей складний для нашої країни час ми всі повинні докласти зусиль, щоби наповнити наші «храми науки» (бібліотеки) корисною, цінною і цікавою україномовною літературою. Долучайтесь, будь ласка, до акції!

Сьогодні ми, бібліотекарі коледжу, хочемо щиро подякувати Муляру Олександру Дмитровичу, який подарував бібліотеці 22 примірники друкованих видань. Ці книжки зацікавлять як наших викладачів, так і студентів, адже дарована література за змістом розкриває питання агроінженерії, агрономії, екології та енергетики.

Закликаємо всіх небайдужих брати приклад з Олександра Дмитровича і допомогти нам наповнити книжкові фонди профільною літературою, тому що на теперішній час більшу їх частину становлять  застарілі, переважно російськомовні видання, які не користуються читацьким попитом десятиліття, а отже їх потрібно списати, і над цим питанням бібліотекарі наразі активно працюють, передивляючись ретельно кожну книжку.

Ми звертаємось до Вас, шановні наші користувачі, з проханням посприяти відновленню книжкового фондубібліотеки ЖАТФК на користь науки, освіти та виховання майбутніх поколінь.

Завідувач бібліотеки І. В. Антипчук