Всі свої знання та досвід люди споконвіку передавали книгам. З книжок ми можемо дізнатись про минулі часи і заглянути у майбутнє, відкрити для себе весь неосяжний світ.

Книга – це бездонна глибина, скарбниця знань і душі, одне з найбільших на землі див, унікальне людське творінняВона – незгасимий смолоскип, що освітлює шлях людині і тримають його у своїх надійних руках бібліотекарі.

Символічно, що саме в день Віри, Надії, Любові та їх матері Софії (мудрості) відзначається Всеукраїнський день бібліотек, адже вічну мудрість книг людям дарують саме представники цієї професії. Скільки людських сердець пересіялось через руки і душу бібліотекарів, скільки широких шляхів відкрили вони для своїх читачів, скільки збережено і впорядковано ними книг – скарбів мудрості.

Роль бібліотеки в житті суспільства особлива, адже вони покликані сприяти розвитку особистості свого читача, його літературній освіті, формувати його інформаційно-освітню обізнаність і художній смак, прищеплювати любов до читання. Тому і не дивно, що саме Всеукраїнському дню бібліотек було присвячено відкритий захід «Премудросте земна, бібліотеко!», який відбувся 29 вересня в читальному залі Житомирського агротехнічного фахового коледжу.

До проведення заходу були залучені студенти першого курсу. За мету ставилося ознайомлення студентів нового набору з роботою бібліотеки коледжу, розкриття значення бібліотеки для здобуття освіти і самоосвіти.

У проведенні відкритого заходу прийняли участь студенти групи А-11 (куратор Л. М. Немерицька), ансамбль «Чарівність» і наші старшокурсники: Калінчук Богдан та Вишнівський Максим.

Завідувач бібліотеки: І. В. Антипчук