Вже традиційним стало проведення комісією спеціальних дисциплін «Будівництва та цивільної інженерії» олімпіади з дисципліни «Інженерна геодезія».

Олімпіада як ефективний захід заохочення здобувачів освіти, для поглиблення знань з навчальної дисципліни «Інженерна геодезія» проводиться в рамках тижня циклової комісії «Будівництво та цивільна інженерія».

Олімпіада проводиться з метою оптимізації діяльності та закріплення знань після вивчення теоретичного та практичного матеріалу з дисципліни.

При підготовці до олімпіади викладач одночасно вирішує дві задачі: як підвищити загальний інтерес здобувачів освіти до спеціальних дисциплін та як виявити тих із них, хто пов’язує майбутнє з цією професією, допомогти їм реалізувати відповідні здібності та розвинути здатність до самоосвіти.  

Мета олімпіади:

  • Методична: удосконалити методику роботи з обдарованими здобувачами освіти з впровадженням інтерактивних новітніх технологій
  • Розвиваюча: розвивати творчі здібності, самостійну пізнавальність здобувачів освіти; сприяти формуванню навичок науково-дослідницької діяльності.
  • Виховна: виховати у здобувачів освіти професійне прилучення до світу спеціальних дисциплін будівництва та цивільної інженерії; виховувати професійні навички праці в сучасних умовах; виховувати прагнення до удосконалення своїх знань та творчого підходу до будь-якої справи.