Новини
З 29 червня по 13 липня триває прийом заяв та документів на вступ до ЖАТФК абітурієнтів на основі 9 класів--Із 28 березня 2022 року ЖАТФК відновлює освітній процес за дистанційною формою навчання
м. Житомир, вул. Покровська, 96

Я- Кошиль Олег, студент групи П -22. Біг в моєму житті для мене, як пити воду – це те, без чого я вже не уявляю свій день. Я бігаю кожного дня. Ціль – бігати на протязі чотирьох років, кожного дня без пропусків. На даний момент я вже бігаю 628 днів підряд.

Для мене не існує поганої погоди, щоб вийти на пробіжку. Я ходжу бігати як і в дощ, так і взимку. Коли був сніг по коліна, я знаходив сили і можливості піти на пробіжку. В мене завжди знайдеться час, щоб вийти пробігтися навіть якщо це і буде 10 хвилин. На пробіжці я можу бути як і сам, так і з спортсменами спортивних клубів по бігу. Інколи бігаю зі знайомими, які поряд зі мною ставлять нові рекорди в своєму житті.

Бігаю я різні дистанції: можу пробігти як 3 кілометри, так і 25 кілометрів. Після двох місяців бігу я пробіг 5 кілометрів, та для мене будо це щось неймовірне. Зараз я вже можу вийти на звичайну пробіжку, яка буде складати дистанцію напівмарафона 21,1 кілометр – це означає те, що немає нічого неможливого.

Циклова комісія фізичного виховання та Захист України,
Л. П. Тібєйкіна