м. Житомир, вул. Покровська, 96

18 березня 2021 року в Житомирському агротехнічному коледжі відбулася Четверта Житомирська студентсько-учнівська конференція “Наукові здобутки молоді – 2021” в онлайн форматі за сприяння викладачів циклової комісії загальноосвітніх дисциплін. В цьому році науково-практична конференція проводилась в умовах пандемії COVID-19, яка стала серйозним випробуванням не лише для українського суспільства, а й для всього людства. Учасниками конференції стали учні закладів освіти м. Житомира, зокрема, Житомирського екологічного ліцею № 24, СЗОШ І – ІІІ ступенів №12 ім. С. Ковальчука, ЗОШ №36 ім. Я. Домбровського, ЗОШ № 8, ЖЗСШ № 16, а також студенти, керівники Поліського національного університету та Житомирського агротехнічного коледжу.

Сподіваємося, що наша конференція буде сприяти розвитку обдарованої молоді, формуванню та реалізації їх творчих здібностей, активізації науково-дослідної роботи, створенню умов для реалізації інноваційного потенціалу. Адже на сьогоднішній день сучасні інформаційні технології дають змогу підвищити та вдосконалити ефективність освітнього процесу. Наша роль полягає бути доброчесними у підготовці будь-яких наукових матеріалів. Кожна людина унікальна, унікальні її думки та ідеї.

Циклова комісія загальноосвітніх дисциплін Житомирського агротехнічного коледжу щиро вдячна всім учасникам четвертої студентсько-учнівської конференції за злагоджену роботу та підтримку! Бажаємо всім успіхів, нових досягнень, яскравих вражень та емоцій! Дуже приємно відчувати, бачити зацікавленість молоді та розкривати їх творчий потенціал!

С. Журавель