м. Житомир, вул. Покровська, 96

Несприятлива епідеміологічна ситуація відобразилася на всіх аспектах нашого сьогодення, особливо це відчувається в освітянській сфері. Тому маємо щодня знаходити все нові і нові підходи до організації процесу дистанційного навчання, а надто, коли це стосується проведення відкритих заходів.

Завдячуючи турботі керівництва нашого навчального закладу стосовно забезпечення технічними засобами, проведення різних заходів стало наразі можливим. До прикладу – 10 листопада 2021року викладачем фізики А.В. Кравчуком  за допомогою онлайн сервісу-платформи Zoom було проведено відкрите заняття з астрономії за участі студентів групи Аі-23 на тему «Вступ. Предмет астрономії. Її розвиток  і значення в житті   суспільства».

Маючи у своєму розпорядженні: інтерактивну дошку, проектор та програмне забезпечення відкрите заняття вдалося провести не затрачаючи надмірних зусиль. Як студенти так і викладачі були залучені до участі у занятті. Зрештою, – цікава тема та технічне забезпечення, сприяло проведенню заходу на належному рівні.

Циклова комісія загальноосвітніх дисциплін