Новини
З 06 по 20 листопада триватиме додатковий набір на навчання для здобуття ОС “Бакалавр” на основі 11 класів, ОКР “Молодший спеціаліст” та ОС “Бакалавр”
м. Житомир, вул. Покровська, 96

Будь – яка екскурсія дозволяє збагатити знання про світ. Тому так важливо у будь-якому віці відвідувати цікаві місця нашої України і не тільки. 26 вересня викладачі та студенти коледжу відвідали декілька ключових об’єктів, що розташовані у Чорнобильській зоні відчуження.

Перша зупинка це місто Чорнобиль, де на даний час проживає декілька тисяч співробітників різних наукових та охоронних установ. Мали змогу завітати до музею героїв-пожежних, який облаштований зусиллями персоналу зони відчуження та пройтись по пам’ятній алеї.

Наступним кроком екскурсії став об’єкт «Дуга», який за часів СРСР був «закритим» для пересічних громадян. Надзвичайна металева конструкція й досі вражає своєю величчю. Відвідали оглядовий майданчик перед четвертим енергоблоком, який зараз знаходиться в новому аркоподібному укритті. Ця пересувна споруда є найбільшою у світі серед подібних. Мали змогу погодувати сомів, що проживають у ставках-охолоджувачах біля ЧАЕС. Логічним завершенням екскурсії стала двох годинна піша прогулянка по місту-привиду Прип’ять, яке повинно було стати найсучаснішим містом енергетиків, а стало жахливою згадкою про болючу трагедію світового масштабу.