Новини
З 29 червня по 13 липня триває прийом заяв та документів на вступ до ЖАТФК абітурієнтів на основі 9 класів--Із 28 березня 2022 року ЖАТФК відновлює освітній процес за дистанційною формою навчання
м. Житомир, вул. Покровська, 96

Коледж – потужна база для навчання і практики.

Не дивлячись на буремні події останнього часу, навчання, засноване на практиці, в житті коледжу продовжується. Так, 03 червня 2022 р. здобувачі освіти кафедри «Агрономія та лісове господарство» під науковим керівництвом викладачів спеціальних дисциплін, кандидатів сільськогосподарських наук Немерицької Л.В., Пасічник І.О. та Ільїнського Ю.М. на дослідному полі ЖАТФК проводили фенологічні спостереження і облік, фітопатологічні і ентомологічні дослідження на плодових, овочевих культурах та картоплі.

Зокрема, в цьому році розпочато дослідження з адаптації та акліматизації нових для нашого регіону сортів картоплі (Гранада, Арізона, Тайфун) та цибулі ріпчастої (сорти Штутгартер, Кармен), які завезені до нас із Німеччини, Польщі та Нідерландів.

Метою цих спостережень був збір даних за результатами фенологічних спостережень, розвиток вміння здобувачів освіти застосовувати знання основних фізіологічних процесівсільськогосподарських рослинах, для розв’язаннявиробничих технологічних задач, з метоюприйняття обґрунтованих рішень та застосуваннянабутих знань у подальшій практичній діяльності.

Фактично, на дослідному полі коледжу проходило закріплення на практиці отриманих раніше теоретичних знань. Здобувачі освіти вчилися самостійно визначати фази росту рослин, розповсюдження та ураженість хворобами, стадії розвитку, поширення та рівень пошкодження культур шкідниками. Дані експериментальних досліджень записувалися до польових журналів для їх систематизації і аналізу та подальшого використання при написанні дипломних робіт.