Новини
З 29 червня по 13 липня триває прийом заяв та документів на вступ до ЖАТФК абітурієнтів на основі 9 класів--Із 28 березня 2022 року ЖАТФК відновлює освітній процес за дистанційною формою навчання
м. Житомир, вул. Покровська, 96

10 червня в Житомирському агротехнічному фаховому коледжі розпочато завершальний етап освітнього процесу – комплексні кваліфікаційні екзамени.

На економічному відділенні першими стартували здобувачі освіти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування».

У зв’язку з воєнним станом екзамен проходив дистанційно. Комісія у складі голови  Фещенко О. В. – начальника відділу клієнтів роздрібного бізнесу  Житомирського обласного управління АТ «Ощадбанк», заступника голови Тимошенка М. М. – в. о. директора ЖАТФК, членів комісії Оліфір І.А. та Головач К. С. – викладачів спеціальних дисциплін провели онлайн тестування і вислухали відповіді студентів по практичному завданню. Всі здобувачі освіти підтвердили отримані в процесі навчання знання і одержали позитивні оцінки.

Голова комісії відмітила гарну підготовку студентів, їх вміння пов’язувати теоретичні знання з практикою, орієнтуватися в основних економічних процесах та фінансових відносинах.

Члени комісії привітали здобувачів освіти з завершенням освітнього процесу в навчальному закладі. Побажали їм мирного неба, оптимізму, наполегливості, не зупинятися на досягнутому, продовжувати освіту за покликом, успіхів на професійному шляху в нашій рідній Україні!

Фото: В’ячеслав Мурашевський